עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

שמיכת אקרילן - צמר - זוגית

שמיכת אקרילן - צמר - זוגית

אקרילן הוא אחד מסוגי הבדים הסינתטיים המשמשים אותנו כתחליף לבדים הטבעיים, המיוצרים מסיבים צמחיים או מסיבים שהופקו מבעלי חיים. הבד הסינתטי מופק מתוצרי לוואי של נפט ולכן הוא איכותי ויכול להוות פריט נפלא גם לצמחונים ולטבעונים, אשר אינם רוצים לצרוך שום מוצר שלשם ייצורו היה שימוש בצמחים או בבעלי חיים.
מבחינת תכונות הבד, כפי שוודאי יודעים ומכירים כל אלו המשתמשים במוצרים כגון שמיכת אקרילן וכיוצא באלו, איכויות הבד אינן נופלות, ולעיתים קרובות אף עולות, על איכויות הבד הטבעי ויתרונותיו העיקריים על פני הבדים הטבעיים הוא בקלות שבה ניתן לנקות אותו, הצורך התכוף פחות בגיהוצו, חוזקו ועמידותו ואפילו המגוון הפונקציונאלי שהוא מאפשר ליצרני הרהיטים, המצעים וכלי המיטה וחפצי הנוי לבית כגון וילונות.
שמיכת אקרילן הינה שמיכה חמה, מפנקת ונעימה במיוחד ועם זאת אוורירית ונושמת, כך שאפילו בימי החורף הקרים, כאשר הבית סגור ומסוגר מפני גשם ורוחות, אין אווירה של מחנק או של הזעה מרובה מתחת לשמיכה ולחילופין, בימי הקיץ והחום הלוהט, השמיכה שומרת על קרירות נעימה ואפשר להשתמש בה, אם כך, לאורך כל עונות השנה, מבלי להחליף שמיכה בכל חצי שנה ותוך כדי, כאמור, ניקוי ותחזוקה קלים במיוחד לאווירה הכי טובה ונעימה בחדר השינה.
באתר חברת רומנטקס, יבואנית ויצרנית כלי הטקסטיל והמיטה המובילה בישראל, תוכלו למצוא דוגמאות רבות ומרהיבות של שמיכות אקרילן, עם שלל עיטורים, צבעים ומרקמים, וכולן, כל שמיכת אקרילן באשר היא, איכותיות ועשויות בצורה המקצועית, המקצוענית והטובה ביותר לבית שלכם ולחדר השינה, המקום הכי חשוב ואינטימי, שלכם. 

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה