עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

שמיכות קיץ - שמיכה מעולה לקיץ

שמיכות קיץ - שמיכה מעולה לקיץ

מי שרוצה לגלות, באמת, מתי נגמר האביב ומתחיל הקיץ, יכול להיכנס לחדרי השינה ברוב רובם של הבתים בישראל, ולראות כיצד שמיכות הפוך הענקיות והחמות או כיצד הסדינים החשמליים שחיממו כל חלקה טובה בגוף הרועד מקור החורף הישראלי מפנים את מקומם לאותן שמיכות קיץ רעננות, דקות וקלות, האמורות לשמור על חום הגוף ולשמש ככסות המגנה על גופנו מפני יתושים ובעיקר מפני אוויר המזגן, המאוורר או הרוחות הנושבות מן החוץ, אך, בה בעת, למנוע מצב של חום יתר והזעה לא נעימה, הפוגמת באיכות השינה, כמו גם בבריאותו הנפשית והפיזית של בן או בת זוגנו, השוכבים לצידנו.
שמיכת קיץ אוורירית ונעימה מאפשרת שינה קלה, נינוחה ושלווה גם בלילות קיץ לוהטים במיוחד, כאשר הלילה אינו מקל על עומס החום וגם המזגן הטוב ביותר לא מצליח למנוע מאוויר חם לחדור אל תוככי חדרי הבית. היתרון הגדול בשינה עם שמיכת קיץ הוא היותה קלה ודקה, מה שמאפשר, למי שאינו מעוניין לישון איתה, להעיף אותה מעליו תוך כדי שינה, ולמי שכן מעוניינת בכך (וזוהי אינה טעות סופר...) להתכרבל איתה בכיף ולהפוך למעין רולדה קיצית חיה ונושמת.
שמיכת קיץ, למרות שמה, אינה מוגבלת לשימוש קיצי בלבד ויכולה להיות גם שמיכה שנייה לעונות המעבר, הסתיו והאביב, בהן מזג האוויר כבר אינו לוהט ושרבי, אך הוא אינו קר דיו על מנת לשלוף החוצה את שמיכות החורף העבות. באמצעות שתי שמיכות קיץ, או שמיכת קיץ המונחת עלי סדין, אפשר ליצור כסות ראויה לעונות הביניים והמעבר וליהנות מהחום של השכבה הכפולה ומהקרירות של הבדים הדקים המאפיינים את שמיכות הקיץ.
מכיוון שבארצנו החמימה הקיץ מתחיל מוקדם והטמפרטורות נוטות לעלות במהירות, מומלץ לשלוף מהארון, כבר בחודש מרץ או אפריל, את שמיכת הקיץ, לאוורר אותה, לכבס אותה ולהכין אותה לעתיד לבוא. ואם, במקרה, חסרה לכם שמיכת קיץ, לא תתקשו למצוא חנויות מלאות בכל סוגי השמיכות הקיימות בשוק, ואפילו, באם תקדימו לחפש, במחירים זולים יותר מאשר העלויות לקראת העונה החמה.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה