עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

שמיכות חורף - שמיכה מעולה לחורף

שמיכות חורף - שמיכה מעולה לחורף

כמו שאי אפשר לשנות את מועדי השמש והירח, וכמו שאי אפשר להסיט אותם ממסלולם, כך גם אי אפשר להתעלם מהעובדה כי ישנן שמיכות וישנן שמיכות חורף וההבדלים ביניהן הם הבדלים מהותיים ומשמעותיים ביותר.
שמיכות נועדו לחמם ולכסות, להעניק ביטחון ולהשרות שלווה בעת השינה. גם שמיכות חורף משרתות בדיוק את המטרה הזו, אך הן גם אמורות לפנק ולהעניק ערך מוסף למתכרבלים ולמתכרבלות בהן. שמיכות אלו הן שמיכות עבות, כבדות ורכות, הן יכולות להיות עשויות מפוך טבעי או סינתטי, מחומר מלאכותי כמו הוליפייבר ומשלל אפשרויות אחרות, אשר לכל אחת מהן יתרונותיה, מעלותיה וחסרונותיה, אך כל אחת מהן משרתת אותנו בצורה דומה- מספקות לנו אפשרות לישון בצורה נינוחה, רגועה ולשמור על עצמנו, על בריאותנו ועל חום גופנו גם כאשר הטמפרטורה בחוץ נמוכה מאוד. שמיכות חורף איכותיות אף מביאות לידי חיסכון עצום בחשמל עקב כך שהן מאפשרות שימוש בהן על פני השארת תנורים, הסקות ומזגנים פועלים במשך הלילה ובכך הרבה מאוד חשמל נחסך, הרבה פחות אנרגיה מתבזבזת והתוצאות ניכרות לעין כל עם הגעת חשבונות החשמל והגז בחורף.
שמיכות חורף איכותיות במיוחד הן אלו העשויות מפוך, פלומת אווזים, ללא נוצות, אך גם אלו המכילות נוצות אווז הן יוקרתיות ומשרתות היטב את מטרתן. הפוך הסינתטי, העשוי מחומרים שאינם טבעיים כגון פוליאסטר או ניילון, יכול לדמות בצורה איכותית את מעלות שמיכות הפוך, אך כמובן שמדובר על חיקוי, שהוא אמנם זול יותר, אך גם בעל איכויות נמוכות יותר. איכותן של שמיכות חורף נמדדת על בסיס ריכוז הנוצות והפלומות בבסיס השמיכה. ככל שהריכוז גבוה יותר, כך השמיכה איכותית יותר ולהפך. שמיכה עם בד עשוי מאחוזי כותנה גבוהים יותר תהיה שמיכה איכותית יותר וגם לריבועים על השמיכה ישנה משמעות לא קטנה, בכל הנוגע לפיזור הפוך לכל אורך ורוחב השמיכה, על איכותה ועל טיבה.
שמיכות חורף אינן זולות ולא פשוט לקנות שמיכות שתהיינה גם איכותיות, גם אטרקטיביות וגם זולות, אך מומלץ לא לוותר ולא להקל ראש ולדאוג, עוד בחורף הקרוב, להצטייד בשמיכות מפנקות לכל בני הבית, לחורף חם, רגוע וברי

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה