עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

ריפוד למיטה - כריות למיטה - שינה טובה

ריפוד למיטה - כריות למיטה - שינה טובה

בזמן שאנו ישנים אנו חייבים להרגיש הכי מוגנים ובטוחים בעולם, ללא תחושות אלו, כל חווית השינה, ואיתה גם איכותה והשלכותיה על ההתנהלות שלנו בשעות הערות ועל מצב רוחנו, תיפגע ותיפגם. הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בילדים, שנוטים לחלום הרבה יותר מהמבוגרים, להסתובב במיטתם ולהפוך את חוויות היום שעברו לחלק משנת הלילה שלהם, במקרים שבהם המיטה צמודה לקיר, הרבה פעמים החוויה הזו מסתיימת עם פגישה לא נעימה בין המצח לקיר ועם כאב ראש אחד גדול, גם לילד וגם לכם. בעזרת הרכבה פשוטה של ריפוד למיטה, אפשר להימנע מבעיית המפגש עם קירות, לצמצם אפשרות של נפילה מקרית מהמיטה ואפילו לחזק את תחושות החמימות והביטחון בזמן השינה.
ריפוד למיטה יכול להיות מורכב מכל מיני אלמנטים כמו כריות רכות, שמיכות קלות וסדינים הנקשרים בקשרים סטנדרטיים לצידי המיטה או לדפנות שלה. ריפודים קנויים ומוכנים כבר מכילים את כל אפשרויות הקשירה, את האורכים המדויקים ואת המראה האחיד, המעניין והנכון עבור כל מיטה ועבור כל מי שישתמש באותו ריפוד למיטה. ילדים יוכלו ליהנות מריפודי מיטה ממותגים במיטב המותגים הקרובים לליבם, כמו גיבורי על, דמויות אהובות וצבעים שהם אוהבים, מבוגרים יוכלו ליהנות מציורים ומאמנות, כמו גם מהדפסים חמים שייצרו אווירה רומנטית וחמימה יותר בחדר בכלל, ועל המיטה שלהם בפרט.
ריפוד למיטה צריך שיהיה חלק אינטגראלי מהמיטה ולא יונחת על ראשו של הילד כסוג של אי אמון בו ובהתנהגותו בשעת השינה, דבר שיכול לגרום לו לשינה פחות יציבה ולחשש מתמיד לקראת המעבר לשנת הלילה. צריך לתת לו לגדול עם מיטה המרופדת כראוי בריפוד למיטה ולייחס לכך בדיוק את מה שהמוצר הזה מיועד לעשות, להביא לשינה בטוחה, נעימה, מהנה ואיכותית יותר, ובדרך זו לגרום לילד לשמוח על כך שיש לו עוד משהו שמגן עליו ושומר עליו בלילה.
ריפוד למיטה יכול לבוא כחלק מעיצוב הפנים הרצוי לבית ולחדר, אפשר למצוא סוגים כבדים יותר וקלילים יותר, לבנים וחגיגיים או צבעוניים ושמחים, כל אחד לפי אופיו וכל אחד לפי מה שמתאים לו, והחשוב ביותר, שיהיו איכותיים מספיק להגן עלינו

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה