עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - שמיכת פוך

רומנטקס - שמיכת פוך

למרות שלא רבים יגידו זאת בקול רם ונישא, הרבה מאוד מאיתנו מחכים, בסופו של כל חורף, להגעתו של החורף הבא ולו בשל העובדה כי אז תצא מתוך שקית הוואקום או מתוך מגרת כלי המיטה, השמיכה החמה והמפנקת ביותר שהמציא האדם אי פעם, וזוהי, כמובן שמיכת פוך. בכל סתיו, כאשר העלים מתחילים לעזוב את ענפי העץ והרוחות מתחילות קצת יותר מוקדם בכל יום שעובר, מוצאות אלפי שמיכות פוך לניקוי, ניעור ושטיפה יבשה כמו גם לבחינה מדוקדקת של כל חלק וחלק בהן, לאיתור חורים, פגמים ובעיות העלולות לפגום ביעילות ובאיכות השמיכה.
אפשר לאבחן שמיכת פוך לפי שני סוגים עיקריים- שמיכת פוך סינטטית ושמיכת פוך טבעית ולכל אחד מסוגי השמיכות איכויות ויתרונות משלו, כאשר המטרה העיקרית שלהן היא לא לחמם אותנו בשעת השינה אלא לבודד את החום ולשמור על מצב של העדר חדירת קור מבחוץ אל תוך השמיכה. כך, למשל, אדם הסובל מעודף חום והזעת יתר, מוטב שיחפש שמיכה קלה יותר ופחות מבודדת מאשר זה הסובל מחום גוף נמוך ומרגישות לקור. שמיכת פוך טבעית היא טובה יותר בכל הנוגע לבידוד חום ולספיגת אנרגיית הגוף והפיכתה לחום. שמיכת פוך טבעית גם יעילה יותר מאשר רעותה הסינטטית בצמצום אנרגיית החשמל הסטטי שעלולה להיווצר כאשר עולה החום המצטבר בין הגוף, המייצר אנרגיה חשמלית, לבין השמיכה הפולטת אנרגיה חשמלית.
אפשר להגדיר שמיכת פוך טבעית ככזו המכילה לפחות 90% פלומת אווזים ושאר המרכיבים הם נוצות, וככל שאחוז פלומת האווז גבוה יותר, כך השמיכה נחשבת לאיכותית יותר. פלומת האווז קלה יותר מפלומת ברווז, למשל, ולכן שמיכות פוך קלות הן איכותיות יותר מאשר אלו הכבדות והמסיביות. בכל רכישה של שמיכת פוך איכותית, חשוב להקפיד לא רק על המילוי של השמיכה אלא גם על ציפוי איכותי של 100% כותנה, היעילה כנגד הזעה ומאפשרת שמירה על מרקם ועל ריח טוב לאורך חודשים ארוכים של שימוש יומי.
מכיוון שבתקופת האביב והקיץ רובנו לא עוצרים לחשוב על עונת החורף, ובעיקר עוסקים בשאלת מציאת המזגן הקרוב ביותר לנקודה בה אנו נמצאים, אפשר למצוא שמיכות פוך במחירי מבצע ובעלויות נמוכות, וכדאי מאוד לרכוש אח

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה