עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - שמיכת כדורי הולופייבר

רומנטקס - שמיכת כדורי הולופייבר

על מנת להבין את יתרונותיה המובנים של שמיכת כדורי הולופייבר, כדאי להקדים ולהסביר מהו ההולופייבר המסתורי, שרובנו כלל לא שמענו עליו מימינו. הולופייבר הוא סיב פוליאסטר חלול, ומכאן נגזר שמו (holo- חלול ו-fiber- סיב) המשמש למילוי שמיכות וכריות. הפוליאסטר משמש, מזה שנים, כתחליף או כמשלים לסיבים הטבעיים, דוגמת כותנה, ומספק למצעים יתרונות כפולים, גם של בד טבעי וגם של בד מלאכותי שעשוי במיוחד לשם צורך זה.
שמיכת כדורי הולופייבר, בדיוק כפי שמציין שמה, היא שמיכה אשר המילוי שלה הוא כדורי הולופייבר, דבר שיוצר חזות של עובי, של נפח ושל רכות נעימה ומפנקת. לא רק החזות מדמה את המציאות, אלא ששמיכות אלו הן, באמת ובתמים, איכותיות ומספקות למשתמשים בהן את כל מה שצריך על מנת לשמור על חום גוף, על חום המיטה והמצעים ועל בידוד של קור וחום. ככל שנפח כדורי ההולופייבר במילוי השמיכה הוא גדול יותר, כך איכותה גבוהה יותר וגם טווחי המחירים של שמיכת כדורי הולופייבר נעים, במידה רבה, בהתאם לקטגוריה ולפרמטר הזה. היתרון הבסיסי, הגלום בשמיכות אלו, היכולות לשמש, בה בעת, גם כשמיכות חורפיות וגם כשמיכות קיציות, הוא העובדה כי גם אנשים רגישים או אלרגניים יכולים להרשות לעצמם שימוש חופשי בהן עקב היותן סינטטיות לחלוטין ועשויות ממרכיבים שאינם טבעיים, אשר עלולים להשפיע לרעה על אדם רגיש לצמר, לכותנה או לפלומת אווזים, והדבר האחרון שאנו רוצים לחוות, כאשר אנו הולכים לישון, היא תגובה אלרגנית כלשהי.
אין ספק כי רכישת שמיכה ייעודית לעונות השנה היא רכישה משמעותית, יקרה ובעלת חשיבות רבה, וכאשר מזדמנת האופציה לרכוש שמיכה רב עונתית, ואיכותית, כמו שמיכת כדורי הולופייבר, הרי שחבל לפספס אותה ורצוי למהר ולתפוס אותה בשתי הידיים, ובכך לחסוך גם שיטוטים תקופתיים בחנויות הטקסטיל, גם הוצאות עונתיות גדולות וגם צורך במקומות אחסון רבים בבית, שישמשו גם שמיכות קיץ, גם שמיכות מעבר וגם שמיכות חורף עבות ומסורבלות.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה