עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - שמיכות פלומה

רומנטקס - שמיכות פלומה

מעט מאוד אנשים, אם בכלל, יידעו להשיב נכונה אם יישאלו מהן שמיכות פלומה וזאת לעומת רוב רובם של האנשים שיצליחו, בקלות רבה, לענות על אותה השאלה לגבי שמיכות פוך, כאשר, למעשה, מדובר על שני סוגי שמיכות חופפים ודומים בהרכבם ובמהותם.
שמיכות פוך יכולות להיות עשויות מפלומת אווז אמיתית, שהיא חמה, רכה ומבודדת, בדיוק כפי ששמיכת חורף איכותית וטובה צריכה להיות ויכולות להיות מפוך סינתטי ומלאכותי ואז איכותן עדיין גבוהה באופן משמעותי משמיכות שאינן מותקנות מפוך, אך נמוכה מאוד ביחס לאותן שמיכות פלומה מקוריות ואורגינליות. חומרים סינתטיים נוספים יכולים להיות אלו העשויים מחומר שנקרא הולופייבר, סיבים חלולים, שעשויים מסיליקון או מפוליאסטר או שמיכות עשויות מנוצות העוף ולא מפלומתו, ואז השמיכה קשה יותר ונעימה פחות. אי אפשר להתכחש לעובדה הברורה הזו. שמיכות פלומה הן האיכותיות, הנעימות והרכות ביותר שיכול אדם להתכסות בהן כאשר הוא מבקש להתפנק ולפנק, וכאשר הוא רוצה להתחמק מקור העולם החיצון בעת שהייתו במיטה החמה או בסלון אל מול מסך הטלוויזיה.
חיסרון מרכזי של שמיכה כזו, כפועל יוצא של היתרונות שהוצגו לעיל, הוא העלות הגבוהה שלה לעומת השמיכות המקבילות הקיימות בשוק. פלומת אווז היא דלילה ולכן צריך כמות גדולה על מנת להתקין שמיכת פלומה מלאה, איכותית וראויה, וככל שמשקל הפלומה בשמיכה הוא גדול יותר, כך העלות תהיה גבוהה יותר.
כאשר מבקשים לרכוש שמיכות פלומה איכותיות, צריך להיזהר מאחיזות עיניים וממיני מבצעים מפוקפקים ולא הגיוניים. אי אפשר למצוא שמיכות כאלו במחירים של 100 שקלים ואפילו במחירים של 200 שקלים, ולרוב יהיה מדובר, בטווח המחירים הזה, על שמיכות המשלבות פלומה ונוצות. מחירי שמיכות פלומה "אמיתיות" צריכים לנוע בסביבות ה-600 שקלים ויותר, מה שאמנם הופך אותן ליקרות מאוד ביחס למשך השימוש בהן לאורך שנה שלמה, אך הן גם ישרתו אתכם לאורך שנים רבות וטובות, כך שמדובר על עלות שולית פוחתת ועל השקעה לטווח ארוך כי על איכות, ועל נוחות, לא כדאי להתפשר ולא כדאי לעגל פינות.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה