עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - עיצוב הבית

רומנטקס - עיצוב הבית

כמה היינו רוצים, לפעמים, להפוך את הדירה הקטנה שלנו, זו שבה הילדים משתוללים, הפירורים מצטברים והכביסה נערמת, למין חדר במלון בוטיק, מלון קטן, מפנק, נעים וחמים שבו אנו נהיה אורחי ה-VIP ושבתוכו נשכח מכל עמל היום ומכל המציאות הרוחשת והרוגשת שבחוץ.
היום, כאשר טרנד עיצוב הבית הוא כבר מוכר, ידוע ופופולארי וכאשר האפשרויות מגוונות ובעיקר נגישות לרובנו, יכול כל אחד להפוך את ביתו, את דירתו או חדרים מסוימים בהם לסוג של הגשמת חלום דקורטיבי בעזרת כלים פשוטים ואבזרים פשוטים עוד יותר, ללא צורך בסיוע של אנשי מקצוע, מעצבי פנים, אדריכלים וכיוצא באלו. גם ההשקעה הנדרשת לשם עיצוב הבית לא חייבת להיות גבוהה ומשמעותית. באמצעות פריטי נוי ואבזרים שניתן למצוא במקומות רבים המתמחים בכך, לדוגמא באתר חברת רומנטקס, אפשר להפוך כל חדר סטנדרטי וכל מראה אפרורי, דהוי ומשעמם לחוויה צבעונית, רעננה, מזמינה ובעיקר מפנקת ומחממת את הלב.
רובכם, בוודאי, שואלים את עצמכם כיצד עושים זאת? איך אפשר להסב חדר שינה רגיל וסטנדרטי, או חדר אמבטיה מתקלף וחיוור לחדרים מעוצבים "כמו בקטלוג" מבלי להוציא אלפי שקלים ויותר על בעלי מקצוע ועל פריטים יוקרתיים? התשובה היא- בקלות רבה. החלפת וילונות ישנים בחדשים, הנחת מגבות צבעוניות ואיכותיות במקום המגבות הישנות והלחות, צביעה מחודשת של הקירות בצבעים חיים, חמים ונעימים יותר, הנחת מפות על גבי השולחנות, אפילו תליית תמונה- פנוראמה, פנים, דמות.. לא משנה איזו על מנת לשבור את שגרת החדר ולשוות לו מראה שונה ומיוחד, כל אלו לא עולים הרבה אך שווים הון.
בידי כל אחד, ואחת, מאיתנו היכולת להפוך את החלל האישי שלו, את המרחב הפרטי שלו, לחלק ממי שהוא, לעיצוב שיחצין את אופיו, את אהבותיו ואת רצונותיו. כל מה שצריך הוא רצון, דמיון, סבלנות ואבזרים איכותיים של רומנטקס.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה