עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - סט נוער כותנה נסיכה -מגבות - מצעים

רומנטקס - סט נוער כותנה נסיכה -מגבות - מצעים

אין ספק שחברת דיסני יודעת לעשות את העבודה על בוריה כבר עשרות בשנים, זו עובדה שאין עליה עוררין. היכולת שלה לגרום לכל ילדה ולכל מי שאפילו לא סיימה להיגמל מהחיתולים לרצות להיות דומה לרפונזל, לחכות לנסיך שיציל את סינדרלה מגורלה המר והאכזר ולקוות בשביל שלגיה שתצליח להיחלץ מציפורני אמה החורגת היא יכולת פנומנאלית וראויה ללימוד אקדמי ואנתרופולוגי מעמיק אך, בדיון עממי וארצי יותר, כל ילדה, כל נערה וכל אישה חולמת על חיים מקבילים, חיים של נסיכה מלאי הרפתקאות, עושר ואושר (וד"ש לקייט מידלטון...)
ילדות מאושרת היא ילדות שבה אפשר לחלום, אפשר לשאוף ואפשר לחיות את הפנטזיה דרך הסרטים, הסיפורים, השירים וגם דרך השמלות המתנפנפות, התכשיטים המבריקים ואפילו הצעצועים, המשחקים ומצעי הטקסטיל והמיטה עליהם מניחות הילדות, "הנסיכות", שלנו, את ראשן בכל ערב. סט נוער כותנה נסיכה של חברת רומנטקס, החברה הגדולה לייצור ולשיווק טקסטיל, הוא בדיוק הסט שיגרום לכל ילדה ונערה מתבגרת, לחיות את הרגע, לחלום את החלום האולטימטיבי הזה ולדמיין עתיד ורוד, צבעוני ואופטימי, בדיוק כמו באגדות וגם אלו שקצת יותר גדולות, וקצת פחות תמימות, עדיין יכולות להשאיר את הציניות ואת העולם האמיתי מחוץ לכותלי חדר השינה ומחוץ למקום הכי פרטי ואינטימי שלהן ולהתכרבל עם כל הנסיכות האהובות והנערצות שעליהן שמעו מילדות ועליהן גדלו.
מעבר להיות הסט מדליק, צבעוני ויפהפה, מדובר על סט איכותי לשינה רגועה ושלווה. סט נוער כותנה נסיכה עשוי ממאה אחוזי כותנה בצפיפות גבוהה כך שהמצעים יכולים לשרוד לאורך זמן רב, לשמור על המרקם הרך והנעים שלהם ולספק לכל מי שמשתמשת בהם לילות ארוכים של חלומות פז ורודים, מנצנצים ומלכותיים.

  • רומנטקס - סט נוער כותנה נסיכה -מגבות - מצעים
מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה