עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - סט מצעים יחיד

רומנטקס - סט מצעים יחיד

כל אדם צריך שתהיה לו מיטה איכותית ונוחה לשינה ערבה ושלווה, וכל מיטה צריכה סט מצעים שיעטוף אותה ויעזור לה לשרת את ייעודה ואת מטרתה בצורה האיכותית והטובה ביותר. סט מצעים יחיד הינו פיתרון אידיאלי וקלאסי למצבים בהם אין צורך בסט בעל ממדים רחבים למיטות דאבל-סייז או קינג-סייז וכאשר מדובר על סט מצעים יחיד לילדים ולפעוטות, אשר נוטים להפוך את המיטה שלהם, ואת כל מה שעליה, למגרש משחקים אלטרנטיבי עליו אפשר לקשקש, למרוח דברים, ללכלך ולכן גם תחלופת המצעים שלהם היא תחלופה דינאמית, תכופה וכמעט יומיומית.
סט מצעים יחיד משרת נאמנה את בעליו, מספק תחושה מחממת, מענגת ואוורירית, והוא קל יותר לנשיאה מאשר סטים כבדים ובומבסטיים יותר. הסטים של רומנטקס, המיועדים לילדים ולמבוגרים כאחד, הם סטים ממותגים, איכותיים ובעלי תו תקן ואיכות מהמצוינים והמובילים בתחומם, כך שכל אחד יוכל למצוא בדיוק את מה שמתאים לו, את מה שמאפיין אותו ואת מה שיגרום לו להתרגש, בכל פעם מחדש, ובכל ערב מחדש. הילדים ייהנו מהתחושה של קרבה למותג האהוב עליהם, מתחושה של אינטימיות עם ספיידרמן, עם מסי או עם אריאל בת הים והמבוגרים ייהנו מהמגע, מהריח ומאיכות השינה הטובה והרגועה ביותר הדרושה לשם ההתנהלות היומיומית המודרנית בעבודה, בחברה ועם הילדים. 
סט מצעים יחיד יכול לבוא בתצורה של מצעי חורף,  מצעי קיץ או עונות מעבר ולכל סט יש את התכונות ואת התועלות והיתרונות שלו, כך שאפשר לחפש, בכל פעם, את מה שמתאים לעונה הספציפית העומדת בפתח או, לחילופין, לרכוש מראש מגוון סטים לכל השנה ובכך להיות מוכנים ומזומנים לשינויי מזג האוויר שיכולים לבוא בפתאומיות וללא הכנה מוקדמת.

מרכז ההזמנות שלנו
טל: 08-9391007
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | דרך רמלה תל אביב, מחסן לוגיסטי צריפין, ביתן 111 | טלפון: 08-9391007 | טלפון נוסף: 050-3703650
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....