עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - מצעים שיתנו תחושות חמימות

רומנטקס - מצעים שיתנו תחושות חמימות

במצב של קור, הגוף שלנו ישדר לנו, בכל צורה ובכל מחיר, אותות של מצוקה, של ייאוש ושל צורך בהול בתיקון המצב ובשיפורו המיידי. לרוב יתבטא הדבר, בעיקר אצל זוגות, בהצמדת כפות ידיים או רגליים חשופות של האישה אל איברים אסטרטגיים בגופו של הגבר, פעולה שתעורר אותו, באופן מיידי, למצב של פעולה אסטרטגית ולהבנה כי בצורה כזו, המשך התפקוד הפונקציונאלי יהיה קשה מתמיד. גם בעת המעבר למיטה, לשנת לילה מחויבת המציאות או לשנת צהריים מנומנמת ומפנקת, חשיבות השמירה על חום הגוף היא רבה וככל שגופנו סובל יותר מהשפעות קור, כך היכולת שלנו להפיק תועלות משמעותיות מהשינה, פוחתת והולכת. אנו זקוקים להימצאותם של מצעים שיתנו תחושות חמימות, של שמיכות חורף מפנקות ורכות, של שכבות מבודדות אשר יגנו עלינו, על הגוף שלנו ועל שותפינו למיטה מפני צינה, רוח וכל אלמנט קר אפשרי שעלול לחדור אל תוככי המיטה ולהציק.
כאשר מדובר על חדר ילדים ועל מיטה עליה ישנים פעוטות, ילדים קטנים ואפילו נערים, הרי שלאיכות השינה וליכולת לישון שינה עמוקה, ארוכה וטובה יש משמעויות אשר חורגות מסתם פינוק או רצון להיטיב עם הרגשה, אלא הן קשורות קשר הדוק וישיר להתפתחות, גדילה וחוסן גופני ופיזי, ושינה על גבי מצעים שיתנו תחושות חמימות היא שינה שמספקת לילדים את כל מה שהם זקוקים לו על מנת להמשיך ולגדול בצורה האופטימאלית והאידיאלית ביותר. 
אם כך, מצעים שיתנו תחושות חמימות משרתים הרבה מאוד מטרות וצרכים שלנו, כאלו הזקוקים להם לשם שינה, מנוחה, גדילה והתפתחות, ובעונות קרות במיוחד, מידת החום שהמצעים יבודדו ויפיצו יעשו את ההבדל בין מצב רוח רומנטי ונעים לבין מצב רוח קודר ועגום, ואסור להתפשר על מה שעושה לנו טוב, בעיקר בחורף.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה