עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - מצעים לילדים

רומנטקס - מצעים לילדים

ילדים הם דעתניים, הם יודעים מה הם רוצים, יש להם העדפות ורצונות, יש להם אפילו צבעים, צורות ודוגמאות המועדפים עליהם על פני אחרים וככל שננסה להשפיע עליהם, להחליט בשבילם ולקבוע עבורם, במיוחד בכל מה שנוגע לדברים האישיים שלהם, הרי שרק נגרום לעוגמת נפש, לריבים ולכעסים מיותרים, וחבל. לעודד את הילד למחשבה עצמאית, לפיתוח יכולת קבלת החלטות ולבניית אופי והחלטיות זה חלק ממה שאנו, כהורים, חייבים לעשות ואם פירוש הדבר הוא שניתן לו להחליט, לדוגמא, על אלו מצעים לילדים הוא יישן בלילה, או אלו מצעים חדשים ייקנו בחנות עבורו, אזי אין ספק שזהו שלב מפתח בהתפתחות של כל ילד ושל כל ילדה.
שנת לילה טובה ובריאה חשובה לכולנו, לא כל שכן לילדים, המוציאים המון אנרגיה ומרץ במהלך היום וחייבים להשלים אותם במהלך שנת הלילה. כאשר הילד ישן על גבי מצעים לילדים שהוא אוהב, עם הדמות האהובה עליו, עם הלוגו של הקבוצה שלו או עם ההבנה שהוא זה שבחר אותם, הרי שהוא ישמח להיכנס למיטה, יירדם עם חיוך ויישן שנת לילה שלווה הרבה יותר. ללא מתח, ללא כעס וללא עצב ודיכאון על כך שגם הפעם החליטו בשבילו וקבעו לו.
גם עבור אלו שחשובים להם עיצוב החדר והמראה האופנתי והדקורטיבי של הבית, ומצד שני הם רוצים ליצור עבור ילדיהם סביבה צבעונית, ילדותית וכיפית, ישנו היום מגוון עצום של מצעים לילדים וכלי מיטה בשלל עיצובים, צבעים, טקסטורות, דמויות ומותגים, היכולים להתאים לכל עיצוב ולכל אופי של חדר, ובכל מקרה, כאשר מדובר על חדר הילדים, הרי שאפשר להשתגע קצת ולהפוך אותו לצבעוני יותר משאר חדרי הבית, גם אם מדובר רק על אזור המיטה וסביבת השינה המיידית של הילד.
בכל מקרה, אסור להתפשר על האיכות של מצעים לילדים וגם אם הם מאוד רוצים מצעים מסוימים, אך כאלו שאינם מספיק איכותיים, אפשר לדבר איתם, להסביר להם את הסיבות לכך שהמצעים הללו לא טובים מספיק ולבחור, ביחד איתם, מבין המצעים האחרים, הראויים, הנכונים והבריאים יותר.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה