עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - מצעים ושמיכות לחורף

רומנטקס - מצעים ושמיכות לחורף

החורף הולך ומתקרב אלינו. מרגישים זאת באווירה, במשבי הרוח הפתאומיים של אחר הצהריים ושעות הערב המוקדמות, בלילות שהולכים ומחשיכים מוקדם יותר ויותר ובתחושה הזו שהגיע הזמן לבדוק מה שלום הבגדים, המצעים והשמיכות שאופסנו אי שם בארונות לפני חודשים ארוכים. רבים מעדיפים לחדש את מלאי המצעים ושמיכות לחורף מדי עונה ולו בשל הרצון להתעטף ולהתחמם עם אבזרי מיטה חדשים, נקיים ורעננים ובעוד שלא מעט נמנעים מלעשות כך בשל המחשבה על ההוצאה הכספית הגבוהה שכרוכה בכך, הרי שישנו אחוז גבוה של צרכנים היודע כיצד, והיכן, לבחור את מוצרי הטקסטיל ואת כלי המיטה שלו כך שיהיו גם האיכותיים ביותר והמתקדמים ביותר בתחום וגם יהיו זולים דיים על מנת להפכם לאטרקטיביים מבחינה צרכנית.
מוצרי חברת רומנטקס לחורף, הכוללים מצעים ושמיכות לחורף ממגוון מותגים, בינלאומיים וישראליים, דוגמת שמיכת דניאל עשויה מפוך רך ומפנק ומעשרות כדורוני הולופייבר המקנים לה רוך, חום ונעימות שקשה מאוד למצוא כדוגמתם וקשה מאוד להיפרד מהם בבוקר או שמיכת קורל פליז המעניקה תפוקת חום מקסימאלית למשתמשים בה ומוסיפה נוי, הדר ואלגנטיות לכל חדר שבה היא נמצאת. מצעים ושמיכות לחורף הם הזמן שלנו להפוך את החדר הפרטי ביותר והאינטימי ביותר שלנו למקום חם, מזמין, מהנה וחווייתי, וגם עבור חדר הילדים זו הזדמנות פז להפוך אותו למקום שהילדים ירצו לישון בו, לשהות בו ולהעביר בו שעות ארוכות של גשם, רוחות וקור של חורף ישראלי אמיתי.
אנו מזמינים אתכם, ואתכן, להיכנס לאתר שלנו, לעבור בין שלל האפשרויות הקיימות של מצעים ושמיכות לחורף ולהכין את הבית שלכם, כבר עכשיו, לקראת חודשי הקור, הרוח, הגשם והחורף בצורה הכי מפנקת, נעימה, מחממת ויפה שאפשר.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה