עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - מגבת לים - מגבת גוף - מגבות

רומנטקס - מגבת לים - מגבת גוף - מגבות

לכאורה, מה מיוחד כל כך במגבת? בסך הכל מדובר על פיסת בד שנועדה לייבש גוף רטוב, פנים רטובות או כל דבר אחר ולספוח אליה את הנוזלים. לא דבר שצריך להקדיש עבורו זמן ומאמץ בכל פעם שמבקשים לחדש את הקולקציה או לרכוש סט חדש. ובכן, הדבר כמובן שגוי מיסודו. מעבר לעובדה שקיים הבדל משמעותי וברור בין שימוש במגבת איכותית ויוקרתית, כמו מגבת ז'קרד, למשל, שבה הדוגמאות רקומות על גבי גוף המגבת ולא מוספות כאובייקט חיצוני, תפורות או מודפסת, מה שמוריד את איכות המגבת או בא לחפות על איכות ירודה. שימוש במגבת צריך להיות שימוש נעים במגע, להעניק תחושה של הנאה וכיף ולא לגרום לסבל או לתחושה של גיהוץ בנייר זכוכית, דבר שנגרם פעמים רבות עקב מגבות לא איכותיות או תחזוקה לא נכונה שלהן.
מגבות איכותיות ויוקרתיות כגון מגבות ז'קרד, אליהן התייחסנו כבר, או מגבת שירן לאמבטיה, אותה ניתן להשיג, במגוון רחב של עיצובים, צבעים ועיטורים, דרך רומנטקס, צריך לייבש במייבש כביסה ולא בתלייה חיצונית בשמש, כך שהרכות של הבד תישמר ולא תתקשה ותהפוך ללא נעימה למגע עקב החום הישיר על האריג והבד. ככל שרכישת המגבות תהיה מושכלת יותר, מוקפדת יותר ונכונה יותר, כך אפשר יהיה ליהנות ממגבות איכותיות לכל מטרה ועניין לאורך שנים רבות יותר ובהנאה גדולה יותר.
אז, כיצד יודעים מהי מגבת איכותית ואיך בוחרים נכון את המגבת לשימוש הפרטי שלנו? את האיכות קובעים מספר אלמנטים- סוג הכותנה, סוג החוט, האם הכותנה סרוקה, תפורה או מעובדת בדרך אחרת, איכות הצביעה והחומר בו משתמשים לצורך הצביעה, צפיפות האריג למ"ר וכמובן משקלה של המגבת. מגבת נחשבת לאיכותית ולבעלת פרמטרים מצוינים כאשר היא עשויה מכותנה סרוקה, ללא ציפוי טבעי שמפחית כושר ספיגה, בעלת אריגה צפופה ומשקל מדויק שיאפשרו ספיגת רטיבויות ולחות לאורך זמן וכך היא מא

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה