עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - כרית ויסקו משולבת ג'ל

רומנטקס - כרית ויסקו משולבת ג'ל

לישון כמו תינוקות ובכל גיל, זה מה שמובטח לכם, ולכן, עם כרית ויסקו משולבת ג'ל, הכרית האורטופדית עם חומר הפולימר המוקצף, והאלסטי, הייחודי והמיוחד.
מה כל כך מיוחד בכרית ויסקו משולבת ג'ל, אתם ודאי שואלים את עצמכם? הרי יש עוד אלף כריות איכותיות, רכות, נעימות ואורטופדיות בשוק המצעים וכלי המיטה. ובכן, התשובה היא, למעשה, פשוטה מאוד. נכון שיש עוד כריות המתהדרות במראה, במרקם ובתחושת איכות ונעימות, אך מבחינה בריאותית ופיזיולוגית, אין כל ספק כי כרית ויסקו משולבת ג'ל, המסוגלת לזכור את האנטומיה של הגוף, להתכוונן על פיה ולהסתגל, בתוך שניות, לשינויי תנוחה ומצב ראש ועמוד שדרה צווארי, היא הטובה מכולן.
כריות ויסקו הן בעלות צפיפות חומר גבוהה, ולמי שלא בקיא בנבכי וברזי מצעים וכלי מיטה, צפיפות גבוהה מעידה על איכות ועל פונקציונאליות ארוכת טווח, ורגישות לחום, כך שהן מונעות הזעה, אי נעימות ומתח הנוצרים במהלך השינה.
כל היתרונות הללו מבטיחים שמי שיישן על כרית ויסקו משולבת ג'ל ייהנה משנת לילה ארוכה ומתוקה בכל פעם שיניח את ראשו עליה, גם אם מדובר על שנת צהריים מפנקת בסופי שבוע ובחגים או על "גניבה" של שעה קלה באמצע יום עבודה מפרך ולחוץ ומכאן שגם איכות חייו תשתפר לאין שיעור מבחינת יכולות, אנרגיה, מצב רוח ושלוות נפש.
את הסוג הזה של כריות ויסקו משולבות ג'ל אפשר לכבס במכונת כביסה רגילה מבלי לפגום באיכויות הבד וחומר המילוי ועל ידי כך לשמור לא רק על איכות ועל מעלות הכרית אלא גם על ההיגיינה והסניטריות של אזור הראש הרגיש כל כך לזיהומים, דלקות וחיידקים. עם חומר הג'ל שמבודד חום ומונע הזעה ועם קלות הניקוי והתחזוקה של הכרית, בטוח שיהיה לכם לילה טוב במיוחד.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה