עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - כיסוי למיטה שמיכת אקרילן

רומנטקס - כיסוי למיטה שמיכת אקרילן

מבחינה מעשית, כיסוי מיטה אינו מהווה איזשהו מדד לאיכות השינה כמו השמיכה איתה ישנים, למשל, או למידת הבידוד של חום או קור המאפיינת מצעים וציפיות, אלא מטרתו היא ויזואלית ודקורטיבית מבחינה אחת ומבחינה שנייה, הוא מיועד לשמור על ניקיון ועל אסתטיקה של כלי המיטה השונים וזאת על מנת למנוע את הצורך בהחלפתם מדי יום. כיסוי למיטה מסוג אקרילן, שהוא בד סינתטי ומלאכותי, יכול להיות צבעוני ויפהפה בדיוק כמו כל כיסוי מיטה טבעי אחר, כאשר הוא גם משרת את שוחרי בעלי החיים והטבע, כאשר סבל רב נמנע מאווזים ומברווזים אשר פלומותיהם ונוצותיהם משמשים לצורך עיצוב והתקנת כיסויי מיטה, שמיכות ומצעים.
הדוגמא הנפוצה ביותר, למי שעדיין לא ממש הבין מהו כיסוי מיטה ומהו, במיוחד, כיסוי למיטה שמיכת אקרילן, יכול לחשוב על שהותו האחרונה בבית מלון, שם כל כניסה לחדר מלווה, באופן ישיר וברור, במבט כלפי המיטה הנמצאת במרכז החדר ומהווה את לב ליבו. במלונות איכותיים, המכבדים את עצמם, יונח כיסוי מיטה, ויוצמד היטב, על גבי הסדינים והמצעים הנקיים, כך שהכניסה הראשונית למיטה תחייב את שליפת הכיסוי ואת ריכוך המצעים כך שיתאימו לשינה, או לכל פעילות אחרת. פעמים רבות, המדד לכך שהחדר אכן עבר ניקוי והחלפת מצעים הוא באמצעות האבחנה בדבר ההצמדה המחודשת של כיסוי המיטה למצעים נקיים, ריחניים וחדשים.
כיסוי למיטה שמיכת אקרילן משמשת, למעשה, שני אלמנטים משמעותיים בכל חדר שינה- פונקציונאליות ונוחות. שימוש בכיסוי מיטה מעין זה מאפשר גם התאמה של הכיסוי לאופי החדר, בשל הקלות שבה ניתן למצוא כל סוג של עיצוב ודקורציה, מהדפס מנומר ועל להדפסים סולידיים, וגם בשל העובדה כי מדובר לא רק על כיסוי מיטה פשוט אלא על שמיכה רכה ומפנקת, שיכולה לשמש, בעת הצורך, גם כשמיכה לכל דבר, איתה אפשר להתכסות בלילה ואיתה אפשר גם להתפנק בסלון או במרפסת לעת ערב.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה