עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה

רומנטקס - חדר שינה

בני אדם זקוקים לשינה, מבוגרים כתינוקות, ילדים כבוגרים, גברים כנשים. חלק זקוקים לזמן רב יותר על מנת להרגיש רעננים וחיוניים, חלק זקוקים רק לשעות ספורות על מנת להיות אנרגטיים וחדורים אלי קרב לקראת הבאות וחלק אינם מקפידים על שעות שינה מסודרות ומסתפקים במה שמתאפשר להם בהתאם לאורח חייהם. השורה התחתונה היא שחדר שינה הוא חדר משמעותי, חשוב ומאוד פונקציונאלי בחיי כל אדם בכל מקום שבו הוא גר.
נכון שאפשר לישון גם על מזרן עירום על הרצפה, עם סדין שמשמש בתור ציפה ושמיכה, אבל רובנו נעדיף את האופציה של חדר שינה עם מיטה רכה, חמה ונוחה, עם מצעים מכובסים ונקיים ועם אווירה שאותה אנחנו, ומי שנמצא איתנו, נבנה ונעצב כטוב בעינינו.
בבתים של משפחות, חדרי השינה נחלקים לשניים- חדר שינה להורים וחדר שינה לילדים, ולשני החדרים הללו אפיונים שונים, צרכים שונים ותפקידים שונים בתכלית. חדר ההורים הוא חדר שצריך להיות אינטימי, רגוע ומרגיע, כך שההורים יוכלו להרגיש שלווים ונינוחים כאשר הם נמצאים בו, ישנים בו או מבקשים לעצמם כמה דקות של פרטיות ואינטימיות. חדר שינה של ילדים צריך להיות צבעוני, מזמין, מעניין ומסקרן כך שגם בו תהליכי הלמידה, היצירה, הדמיון והקוגניציה ימשיכו לפעול ולהתפתח.
האווירה בחדר השינה משפיעה רבות על התנהלות הבית, על מצב הרוח ועל התקשורת הבינאישית. יעיד כל מי שחווה שנת לילה ארוכה, רצופה ומשובחת על כך שכל התנהלותו הפכה לנינוחה יותר, רגועה יותר ומאושרת יותר וכך גם התקשורת שלו עם משפחתו, מכריו, ידידיו ועמיתיו לעבודה וגם הילדים, הישנים בחדר שהם מחוברים אליו, אוהבים אותו ומחכים לרגע שיעלו על מיטתם המוצעת במצעים ממותגים ואהובים, שקטים יותר ורגועים יותר בבוקר.
מגני מיטה המונעים את הרטבת הסדין והמזרון, ציפות ומצעים אנטי אלרגניים המונעים הצטברות אבק ולכלוך ולכן גם מאפשרים נשימה סדירה ונקייה יותר במהלך הלילה ושמיכה שמכסה ומחממת, אלו הם חלק מהפריטים ההופכים חדר שינה שמעוצב על ידי רומנטקס לחדר שינה מהחלומות. 

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה