עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - בחירת שמיכת חורף

רומנטקס - בחירת שמיכת חורף

בחורף, עד כמה שניתן לקרוא לעונת הקור בישראל בשם חורף מבלי להעליב את האירופאים, נדמה שעיקר השאיפות והרצונות שלנו בבית מתמקד בעניין שמירת חום הגוף והענקת מקסימום הפינוק והאיכות לנמצאים בו. רובנו עסוקים בהתקנת מנות מחממות כמו מרקים ותבשילים, בקניית גלונים של תיונים שיספיקו לאיגלו ממוצע בלב אנטרקטיקה, בדיקת התנורים וההסקות וכמובן, החיפוש אחר השמיכה הגדולה, שמיכת החורף.
בחירת שמיכת חורף היא אינה בחירה פשוטה מפני שהרבה יותר שעות אנו מבלים, או מתכוונים לבלות, בשהייה במיטה וככל ששעות האור הולכות ומצטמצמות, כך גם הגוף הולך והופך לעייף יותר ויגע יותר, מה שדורש מאיתנו לשמור על חומו ולהרבות בשינה בריאה וטובה, ואת זאת קשה מאוד לקבל ללא בחירת שמיכת חורף נכונה ומתאימה לעונה זו.
השמיכה האידיאלית והפופולארית מכולן, בפער גדול ומשמעותי מהדולקות אחריה, היא, כמובן, שמיכת הפוך, שהיא גם נוחה, גם עבה ומחממת וגם מבודדת יעילה מאוד מהקור השורר בחוץ ובחדרי הבית, כך שכל הפונקציות הנדרשות ממנה מתקיימות, ולא רק זאת, אלא גם שמתקיימות באיכות גבוהה ותוך הענקת מלוא החוויה למשתמש. 
בחירת שמיכת חורף, גם מסוג שמיכת פוך, דורשת הבנה מועטה ב"דרישות התפקיד" ובתנאי הסף, ואם השמיכה עומדת בתנאים אלו, הרי שהיא המתאימה והנכונה ביותר. דרישות אלו הן, בין היתר, מבנה השמיכה, איכות הבד המקיף אותה, קלות הניקוי, הכיבוס והאחסון שלה וכמובן, עלותה ביחס לתקציב שלכם.
ככל שלשמיכה יש ריבועים רבים יותר (בדומה לסיטואציות אחרות..) כך היא מחממת יותר וככל שהבד שלה צפוף יותר, כך יכולתה להכיל את המילוי, מבלי שייזל החוצה או לצדדים, גדול יותר וככל שהיא יקרה יותר, כך היא, מן הסתם, איכותית יותר ויכולה לשרת את בעליה לאורך שנים רבות, ארוכות וחמות.

 

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה