עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - בחירת מצעים לחורף

רומנטקס - בחירת מצעים לחורף

מצעים, למרות היותם בעלי חשיבות אסתטית, דקורטיבית ומרעננת לחדר השינה, הם גם בעלי חשיבות מכרעת באיכות השינה וביכולתנו להביא למקסימום את היעדים הפיזיים והנפשיים שהשינה אמורה להעניק לנו ולהגשים לנו. שינה על מצעים שאינם מתאימים לעונה, או שאינם נקיים או שיש בהם פגם, יכולה ליצור מצב שבו לא נישן טוב, נתעורר עייפים ולא נצליח לתפקד כראוי לאורך היום.
בחירת מצעים לחורף היא בחירה חשובה ומשמעותית בדיוק לשם מה שהגדרנו לעיל. המצעים אמורים לספק לנו את הבידוד המושלם מפני הקור השרוי במזרון מחד, ומאידך, לכסות גם את שמיכת הפוך החמה ולמנוע בריחה של נוצות ופלומות דוקרות ומרגיזות. המצעים אמורים להיות נושמים וקלילים, אך, עם זאת, לא להיות קלילים מדי עד כדי מעבר חופשי של אוויר אליהם ומהם, כי אז אפקט שמירת החום אובד ואין משמעות לעונות השנה ולצרכי המשתמשים בהם.
בחירת מצעים לחורף כדאי שתיעשה כבר בעונת הקיץ או הסתיו ולא כאשר הקור כבר מתדפק על חלונות הבית ומחלחל פנימה, כי אז הבהילות והדחיפות יכולות לגרום לקניה לא נכונה ולא שקולה של מצעים, כאלו שלא יעמדו ביעדים המצופים מהם ולא ימלאו את תפקידם כנדרש, ואם, במקרה של אנשים בוגרים, הדבר יכול להיות נסבל, הרי שבמקרים של תינוקות, ילדים או מבוגרים, יכולות להיות לכך משמעויות והשלכות מרחיקות לכת מבחינת המצב הבריאותי, הפיזי והנפשי.
בישראל, בה עונת הקור היא קצרה יחסית, ישנה חשיבות גם לאופן האחסנה והשמירה על מצעי החורף וככל שהוראות היצרן נשמרות טוב יותר, כך יכולים המצעים לשמש את בעליהם לאורך שנים רבות וארוכות יותר וזהו עוד פרמטר, או נדבך, חשוב בהחלטה של בחירת מצעים לחורף, ההבנה כי הוראות האחסון והשמירה הן אכן אפשריות וריאליות בביתכם, ואם לא, אולי כדאי למצוא אלטרנטיבה אחרת, נכונה יותר.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה