עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
מאמרים וכתבות |

רומנטקס - איך לבחור מצעים

רומנטקס - איך לבחור מצעים

אנחנו ישנים עליהם מיומנו הראשון, הם מלווים אותנו לכל מקום ובכל מקום, הם עדים להרבה רגעים יפים, אינטימיים ובלתי נשכחים ואנו, מצידנו, דואגים להם, מנקים אותם, מאווררים ומחליפים אותם מעת לעת ומדובר, כמובן, על מצעים למיטה.
איך לבחור מצעים ואיך ליהנות מהם לאורך זמן רב ככל הניתן? ובכן אלו שאלות חשובות ומהותיות ואין כמו החברים מחברת רומנטקס כדי לספק לנו את הטיפים ואת התשובות הנכונות לשאלות אלו.
על פניו נדמה כי כל המצעים הם אותו דבר ומשרתים את אותן המטרות שהן ציפוי המזרן מבחינת הגנה עליו ומניעת שחיקתו וגם הפיכת השינה עליו ליותר נוחה וליותר נעימה מבחינתנו. לכן, אפשר לומר כי הטיפ הראשון הוא לבחור את המצעים המתאימים לסוג המיטה ולגודל המזרן המונח עליה. מצעים צרים וקטנים מדי לא יצליחו לכסות את כל חלקי המיטה ומצעים גדולים מדי ישתלשלו לרצפה, יתלכלכו או שנצטרך להכניס אותם מתחת למזרן, דבר מסורבל ולא תמיד קל לביצוע.
אם נשאל ילדים, אך לא רק אותם, איך לבחור מצעים הרי שהתשובה הפופולארית תהיה שלפי המותג, הצבע או ההדפס שעליהם וגם מבחינה זו חשוב להבחין בין מצעים זולים ופחות איכותיים לבין אלו האיכותיים יותר. האיכות מתבטאת בעמידות הצבע וההדפסה, בכך שהצבע לא נמרח ובטח שלא נוזל ומלכלך ובנעימות המגע והתחושה של המצעים כאשר נוגעים בהם ומרגישים אותם.
הטיפ השלישי והאחרון הוא לבחון את הרכב המצעים וממה שהם עשויים מכיוון שלכל אריג ובד יש את התכונות שלו ואת המאפיינים הייחודיים שלו וגם לכל אדם יש את ההעדפות שלו מבחינת בד, מבחינת נוחות ניקוי ותחזוקה ומבחינת המגע של הבד על הגוף. כאשר בוחרים מצעים על פי הפרמטרים הללו אפשר להיות בטוחים, בכל מאת האחוזים, כי הרכישה תהיה מוצלחת וכי פוצחה

מרכז ההזמנות שלנו
טל: 08-9391007
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | דרך רמלה תל אביב, מחסן לוגיסטי צריפין, ביתן 111 | טלפון: 08-9391007 | טלפון נוסף: 050-3703650
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....