עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

רומנטקס- סוגי מצעים

רומנטקס- סוגי מצעים

אחד מכלי המיטה המרכזיים, והנפוצים ביותר, בכל רחבי תבל הוא ללא ספק סט מצעי המיטה המשלבים ציפות, סדינים ומגני כריות ומזרנים שונים. מעבר לעובדה כי מדובר על פריט חשוב לנוחיות ולשינה איכותית ונעימה, מדובר גם על מוצר שיכול להפוך את השינה שלנו לשינה בריאה יותר, נכונה יותר והרבה יותר משרתת את יעודה ואת הצורך שלנו בה.
אז אילו סוגי מצעים ישנם ומדוע כל כך חשוב לבחור אותם בקפידה ובצורה נכונה? כל הפרטים במאמר זה, ובסיועם המקצועי והמיומן של מומחי חברת רומנטקס, יצרנית ומשווקת מוצרי הטקסטיל וכלי המיטה הותיקה והאיכותית.
כאשר מתכוונים לרכוש מצעים למיטה, חשוב לבחור את אלו המתאימים בגודל ובהיקף לסוג המיטה המוצעת וישנן מידות מדויקות האמורות להיות כתובות במקום גלוי על גבי אריזות המצעים, כאשר מדובר על סט מצעים ארוז בחבילה. כאשר מדובר על מצעים בודדים, הנבחרים ביד, מומלץ לשאול את המוכר לגבי המידות המדויקות ולוודא כי הן תואמות את גודל המיטה. מעטים מאוד הדברים המדכאים והמעצבנים יותר, בכל הנוגע להצעת המיטה, מאשר לגלות כי הסדין הרקום, המפנק והחדש שלנו קצר מדי למיטה הזוגית או למידת הקינג-סייז הדרושה לנו.
בבחירת סוגי מצעים חשוב גם להתחשב באיכות התפירה ובצפיפות התפירה כאשר האבחנה היא שככל שהתפירה צפופה יותר, כך האריג טוב ואיכותי יותר. הצפיפות המקובלת לסוגי מצעים איכותיים היא בין מאה ועשרים למאה וארבעים תפרים לסמ"ר ויש לבחון היטב את התווית על האריזה או, לחילופין, לוודא עם צוות המוכרים כי אכן מדובר על צפיפות אריג בסדר הגודל הזה, לכל הפחות.
אלמנט שלישי, וחשוב לא פחות, הוא סוג הבד ממנו עשויים המצעים שלנו. ישנם כמה סוגי מצעים וכמה סוגי בדים דוגמת מיקרופייבר, כותנה, סאטן, ניילון או פליז שנבדלים זה מזה בדרך הכיבוס, בעמידות לאורך זמן, ביכולת להכיל ולספוג רטיבות ולחות ובמידת הבידוד לחום ולקור, שהיא חשובה למי שסובלים מרגישות לטמפרטורות משתנות. 
כך או אחרת, בחירת מצעים היא פעולה נחמדה, מהנה וכיפית ובסופה, אם נב

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה