עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
מאמרים וכתבות |

רומנטקס- מצעים לילדים ולנוער

רומנטקס- מצעים לילדים ולנוער

ילדים, בכל טווח הגילאים, מאוד אוהבים את תחושת השייכות, החיבור, הקשר עם משהו גדול מהם. הם רוצים להיות חלק מהכלל וחלק מהחברה ומוצאים במותגים גדולים את היכולת להשתתף ולהתחבר עם העולם הגדול, המסקרן והמופלא שנמצא שם בחוץ. החיבור לקבוצת כדורגל שכולם מדברים עליה, ההערצה לכוכבים היפים של סדרת הטלוויזיה שאף ילדה לא מחמיצה והרצון להידמות לכוכב העל הבלתי ניתן להכנעה כל אלו מלווים את ילדינו מרגע שהם נחשפים לתרבות, לספורט ולהוויה החברתית ומשמשים כלי חשוב מאוד בפיתוח היכולת האינטראקטיבית, החברתית והתקשורתית שלהם.
למרות שהדבר נשמע די תלוש ולא קשור, דווקא חדרי הילדים וחדר השינה שלהם הם המקומות בהם החיבור הופך למשמעותי יותר. אלו המקומות שבהם הדמיון, החלום, השאיפות והרצונות הם נחלתו הבלעדית של הילד ולכן מצעים לילדים ולנוער, פעמים רבות, הם מצעים עליהם מודפסים המותגים, הלוגואים, הסמלים הפופולאריים ביותר ושבזכותם הילדים חווים תחושות מעולות וחיוביות בכל שנת לילה ובכל פעם שהגיע הזמן ללכת ולנוח.
מצעי מותגים כגון מצעים של קבוצות העל ברצלונה, צ'לסי, ריאל מדריד, מצעים עם הדפסי כוכבי על כמו ספיידרמן או סופרמן, כוכבי גלי, זמרים וזמרות וסלבריטאים שכולן רוצות להידמות להן, כל אלו מהווים, גם עבורנו, הזדמנות להראות לילדים שאנו מעריכים את רצונותיהם, לוקחים בחשבון את הצרכים שלהם ומעודדים אותם להמשיך ולדמיין, להמשיך ולחלום. 
מותגי הבית של רומנטקס משמעם הבאת איכות לחדר השינה בעיצוב אקסקלוסיבי, איכותי ויוקרתי של מעצבות הבית ושל מותגים בינלאומיים. אנו מבטיחים את מקסימום האיכות במחירים נוחים ושווים לכל כיס ובתקווה שמצעים אלו יעזרו, ולו במעט, לילדיכם להגשים את כל השאיפות, החלומות והרצונות שלהם ביום מן הימים.

מרכז ההזמנות שלנו
טל: 08-9391007
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | דרך רמלה תל אביב, מחסן לוגיסטי צריפין, ביתן 111 | טלפון: 08-9391007 | טלפון נוסף: 050-3703650
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....