עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

סט מצעים - סט למיטה - מצעים יוקרתים

סט מצעים - סט למיטה - מצעים יוקרתים

סט למיטה יוקרתים

עם יד על הלב, כמה מאיתנו לא משתוקקים, כבר מהרגע הראשון של יקיצתנו משנת הלילה שלנו, לקול השעון המעורר או לקול המולת הילדים המתחילים לאבד את סבלנותם ולהעיר אותנו, להגיע שוב אל השעה שבה נניח ראש על סט מצעים מחבק,

נעים ומחמם,

נשקע בשלווה וברוגע ונירדם לקראת עוד יום של פעילות, עבודה ומאמצים פיזיים ונפשיים הדרושים לשם הישרדות והתפתחות בעידן המודרני?

הלילה הוא הזמן הקריטי ביותר של היממה מבחינת יכולת הגוף, ומבחינת המערכות הרבות המקיימות ומתקיימות בו, לחדש מצברים, לנוח ולהיערך לקראת משימות המחר וללא שינה איכותית ורצופה, שחלק מהותי בהצלחתה תלוי גם בנוחות הפיזית, וגם בנוחות המנטאלית שבה שרוי האדם, עלולים להשתבש מנגנונים מהותיים בגוף ויכולים להיגרם נזקים משמעותיים לאדם,

גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה פסיכולוגית.

מצעים יוקרתים


סט מצעים נקי, רענן ואיכותי הוא פרמטר חשוב ביותר לכל שנת לילה יעילה, וכאשר המיטה מוצעת במצעים כאלו, גם אם מדובר על מיטת שדה בקמפינג משפחתי או על מיטה צרפתית צרה במילואים, הרי שהיכולת לישון טוב יותר עולה וכך גם היכולת להפיק מאותה שנת לילה תועלות חיוביות ונדרשות משתפרת באופן דרמטי.


ההמלצה של כל מומחי השינה, ושל כל אלו העוסקים בתחום של רפואת השינה, היא להקפיד ולהחליף סט מצעים מדי כמה ימים ולדאוג לכיבוס ולייבוש איכותיים של המצעים המשומשים לפני שימוש חוזר בהם. מעבר לעובדה כי מצעים, כמו כל אריג ובד אחרים, צוברים אבק ולכלוך העלולים לפגוע בבריאותנו, ישנה חשיבות רבה, כאמור, גם להנאה שבמגע עם סט מצעים חדש, נקי ומריח מכביסה לשיפור השינה וחווית השינה.
חשוב גם, כאשר מבקשים לשפר את חווית השינה במיטה, לבחור לכל עונה את סט המצעים המתאים לה. ישנם סטים המתאימים לעונות מעבר, ישנם כאלו שאפקטיביים יותר לעונת החורף וכאלו, קלילים ונושמים יותר, המתאימים לעונת הקיץ הלוהטת, בה גם הלילות חמים ופחות נעימים באופן כללי. 


בעזרת שמירה נכונה על שנת לילה איכותית ורצופה ועל בחירת מצעים מתאימים, אפשר לשפר עד מאוד את כל ההתנהלות היומיומית, את ההרגשה הכללית ואת היכולת להתקדם ולהתפתח.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה