עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
מאמרים וכתבות |

סוג כריות שינה חדשות - כרית ויסקו

סוג כריות שינה חדשות - כרית ויסקו

נוחות ובריאות, הנאה ושקט נפשי, אלו הם מצרכים יקרי ערך כאשר מדובר על שעות המנוחה שלנו, על שנתנו ועל הזמן שבו אנחנו מספקים לגוף שלנו את רגעי השלווה השקטים שלו ולכן, הבחירה בסוג המזרון, במצעים האיכותיים, בשמיכה המפנקת והמתאימה לעונה ובעיקר הבחירה בכרית עליה אנו מניחים את ראשנו, היא בחירה משמעותית וחשובה ליצירת מעטפת מגנה, נעימה ובריאה לשעות הארוכות שאנו מבלים במיטה (כשליש מחיינו, על פי מחקרים מדעיים...)
חשוב לדעת שישי שני סוגי גריות ויסקו ג,ל ויסקו רגיל 
כרית הגל נותנת תחושת קירור ונוחות , לכרית תכונה של שמירה על הצוואר הגב ואיכות השינה .
לכרית תרומה לבריאות ולאיכות חיים גבוה יותר.

כריות נעות בין סוגים שונים, חומרי מילוי מגוונים, קשיחויות משתנות וגבהים הנעים בין שטוח לגבוה, וכל אחד, בזמן זה או אחר, מוצא את הכרית "שלו", הכרית שהכי נוח לו לישון איתה ולהתעורר איתה ללא כאבי גב, צוואר וגפיים. הבעיה עם רוב הכריות היא שהן מאבדות את צורתן ואת אופיין המקוריים לאחר זמן מה ואיכותן נפגמת עם הזמן.
סוג כריות שינה חדשות, אשר נכנסו לשוק הישראלי זה מכבר, עשויות מחומר ויסקו ג'ל, חומר שמתאים עצמו לאנטומיה של מי שישן עליהן ומביא ליצירת דיכוטומיה מושלמת לאורך כל הגוף, מהמזרון ועד לכרית, מכף רגל ועד ראש. כרית ויסקו גמישה מאוד ומתאימה את עצמה לכל שינוי תנוחה שהישנים עליה מבצעים, אינספור פעמים, במהלך השינה כך שתמיד ישנה תמיכה ותמיד ישנה המעטפת המגוננת והבטוחה לפלג הגוף העליון.
יתרה מכך, כרית ויסקו איכותית אינה רק עשויה מהחומר המיוחד הזה אלא שהיא גם עטופה בבד אלוורה אנטי בקטריאלי המונע גם הזעה, גם לכלוך וגם משאיר את הראש ואת השיער נקיים מחיידקים, מזיקים וקרדיות אבק הבית לאורך זמן רב.

מרכז ההזמנות שלנו
טל: 08-9391007
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | דרך רמלה תל אביב, מחסן לוגיסטי צריפין, ביתן 111 | טלפון: 08-9391007 | טלפון נוסף: 050-3703650
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....