עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה

מצעי סאטן אל קמט

בחירת מצעים נכונה חיונית לעיצוב חדר השינה שלנו, והופכת חשובה במיוחד לאור האקלים הישראלי החם. הקיץ הישראלי החם יוצר סכנת הזעה קבועה, ומצעים שאינם מתאימים לתנאים אלה עלולים לגרום לנו להזיע ולפגום מאוד באיכות השינה שלנו ובאיכות החיים בכלל. מצעים כלבבנו, כאלה שאינם גורמים לנו לאי נחת אלא מאפשרים לנו לישון בשקט, תורמים לעיצוב חדר השינה, לבריאותנו ולאיכות החיים שלנו ומקנים תחושות חיוביות ומלאות אנרגיה. המצעים שמספקים מענה אופטימלי  לצורך בהתמודדות קבועה עם מזג האוויר החם – עשויים מכותנה, סיב המופק מצמח הכותנה ומאפשר מעבר אוויר דרכו ובכך מפחית למינימום את סכנת ההזעה.  אולם מצעים העשויים 100 אחוז כותנה יאבדו את הצורה המיוחדת שלהם במהלך הכביסה, ולכן  יש חשיבות רבה לשמור על המצעים על מנת ליהנות מהם לאורך זמן רב.

 מאפשרים שינה בטוחה

לבעיה זו יש פתרון – מצעי סאטן שאינם מתקמטים בכביסה ולכן אינם מאבדים את צורתם וייחודם. אלה מאפשרים לילדים ומבוגרים לדעת בבטחה שילכו לישון עם הדמויות והצבעים האהובים עליהם ללא סכנת טשטוש או שחיקה. בד מסוג סאטן מיוחד בשל אופן האריגה הגורם למגע נעים.

 בעת הקנייה יש לברר אם המצעים עברו תהליכי אל קמט בזמן אריגתם. חוטי סאטן מתאפיינים באריגה צפופה מאוד והמצעים נחשבים איכותיים במיוחד ונעימים למגע. חשוב לכבס רק לפי הוראות היצרן ולהימנע מתליית המצעים על חבלי כביסה בשמש.

מצעי אל קמט מספקים את הפתרון המושלם למי שמעוניין במצעים ייחודיים לחדר השינה, אלה שכוללים הדפסים אישיים או תמונות של דמויות נערצות, ומטרתם להגביר את תחושת הפרטיות והביטחון העצמי. הם מתאימים הן לילדים והן להורים ותורמים לחיזוק הבטחון העצמי של הילד, וגם את הקשר הזוגי בין ההורים.

מצעי אל קמט יחזיקו מעמד כאמור גם בכביסה ולכן רכישתם מבטיחה לכם יציבות למשך תקופה ארוכה ומסירה את הדאגה והחששות שמא המצעים לא יאריכו ימים או שצורתם תיפגם ותעכיר את האווירה בחדרי השינה ותגרום למתח בבית ולצורך בהחלפתם. לכן רכישת מצעי סאטן אל קמט היא בבחינת השקעה לטווח ארוך, ולא שיגעון חולף. פירותיה מובטחים מראש והתוצאה תהיה שיפור איכות החיים.   

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה