עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה

מצעים ריאל מדריד

בחירת מצעים נוחים הכרחית לשיפור איכות השינה בחדר האינטימי שלנו, וכמובן תורמת לאיכות החיים בכלל. אלמנט נוסף שמעלה את קרנם ומשמעותם של המצעים עבור חיינו הוא הקשר הרגשי בינינו לבינם. אפשר כמובן לבחור מצעים בצבע זה או אחר או עם הדפס של צורות גיאומטריות, אבל ניתן גם לרכוש מצעים של קבוצת הכדורגל האהודה, שכל משחק שלה יוצר ציפייה ומתח, ניצחונותיה והישגיה ממלאים אותנו שמחה והתרגשות, והפסדיה גורמים למפח נפש.  אין ספק שבחירת מצעים בעלי משמעות הינה בעלת השפעה חיובית על האווירה בחדר ומשפרת את הרגשתו היומיומית של הבן או הבת שבחרו בהם. בחירה נכונה במצעים  את החדר עשויה להפוך את החדר לאטרקציה ולתרום לפופולריות בין החברים.

מותג מוביל בעולם    

קבוצת הכדורגל של ריאל מדריד נחשבת למותג מוביל בעולם עם מאות מיליוני אוהדים. גם בישראל היא נחשבת לפופולארית במיוחד ומשחקיה מוקרנים בשידור ישיר בטלוויזיה המקומית כבר 20 שנה. ריאל מדריד זכתה אשתקד בליגת האלופות לאחר ניצחון בגמר 1:4 בדרבי על אתלטיקו מדריד, ובכך השלימה זכייה עשירית (ובספרדית "דסימה") בגביע היוקרתי. הקבוצה מכונה "לוס בלאנקוס" כלומר "הלבנים" בשל צבע התלבושת, המזוהה עם בית המלוכה הספרדי, אשר העניק לה את חסותו ב-1920, 18 שנה לאחר שנוסדה. 

כוכבה בה"א הידיעה של ריאל מדריד הוא כמובן הקיצוני הפורטוגלי כריסטיאנו רונאלדו, המכונה "CR7".  ריאל מדריד מזוהה עם הצלחה ומצוינות מאז היווסדה. היא זכתה בלא פחות מ- 32 אליפויות ספרד ו-19 גביעים. סט המצעים כולל סדין גומי ציפה וציפית למיטה או מיטה וחצי. מודפס עליו הסמל של הקבוצה המורכב מכתר ומתחתיו סמל המכיל את האותיות , FC, אשר פירושן הוא "מועדון כדורגל". אם הילדים שלכם מעוניינים ליהנות משנת לילה איכותית המאפשרת להם לברוח לכמה שעות אל עולם הכדורגל, מצעי ריאל מדדריד בהחלט יסייעו להם לחוות תחושה נעימה. אותו מותג מוביל בעולם יכול להיות גם אצל הילדים שלכם בחדר השינה, כך שהם לא ירצו לצאת מחדר השינה אלא להישאר וליהנות משינה נעימה ומתוקה ומחלומות על כדורגל.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה