עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

מצעים לילדים - מצעים למיטה - מתנה לילד

מצעים לילדים - מצעים למיטה - מתנה לילד

מצעים לילדים - פה ישנים בכיף..
אי אפשר לדון בנושא של מצעים לילדים מבלי להבין את ההבדלים המשמעותיים בין ילדים שונים, גילאים שונים וצרכים שונים של כל ילד בפני עצמו. באופן כללי, מצעים לילדים צריכים להיות מצעים קלילים, נושמים ואווריריים, קלים לכיבוס ולייבוש וכאלו שלא מכילים חומרים או בדים העלולים לגרום לפריחות, גירודים או אלרגיות למיניהן.
ילדים, בעיקר הקטנים שבהם, גם אם הם כבר גמולים מחיתולים ושולטים בצרכיהם במהלך היום, כאשר הם ערניים, ערים וחשים בסימנים המקדימים לבוא השתן או הצואה, נוטים לעיתים "לפספס" בשנתם ולהרטיב את בגדיהם ואת מצעי המיטה. כאשר מדובר על מצעים לילדים הרי שהם מצעים שיכולים לספוג את ההרטבה מבלי להעבירה למזרון שמתחת והם גם קלים ופשוטים לניקוי ולכביסה, כך שאפשר לחזור ולהשתמש בהם גם במקרה לא נעים מעין זה.
בעוד שאצלנו, המבוגרים, מה שחשוב בעיקר בבחירת מצעים הוא הרכות, הבד או הרכב המצעים אצל הילדים המראה והצבעוניות משחקים תפקיד חשוב, בעיקר אם מדובר על מצעים לילדים של מותגים נחשקים, ולכל גיל יש הרי את גיבור העל שלו ואת מושא חלומותיו, מדורה החוקרת ועד לליאו מסי, ויצרני המצעים לילדים כמובן שלא נותרים מאחור ומציפים את החנויות במצעים מיוחדים וממותגים, אשר הם אמנם קצת יקרים יותר בדרך כלל אך מסבים לילדים המקבלים אותם אושר גדול וגם מקלים על הליכתם למיטה בלילה, זמן שהוא תמיד הכי בעייתי ומתמשך מבחינת ההורים המותשים.
רכישת מצעים לילדים יכולה להיות תהליך מאוד טכני וקצר, ללא מעורבות הילדים בו, אך כדאי, כאשר הילדים כבר גדולים דיים, לשלב אותם ולבחור ביחד איתם מצעים למיטה, מה שיגרום להם הנאה וגאווה וגם יאפשר לכם להעביר להם שיעור קצר, חינוכי וערכי, לגבי עריכת סקר שוק, השוואת מחירים וצרכנות נבונה ונכונה.
חשוב להבין כי לילדים, בעיקר מגיל 3 ואילך, יש כבר יכולת בחירה עצמאית, יש נטיות לב ויש רצונות משלהם והם כבר מסגלים לעצמם העדפות של צבע, של מרקם, של דמויות אהובות. שילובם בתהליך קניית מוצר המיועד להם יפתח אצלם את הביטחון העצמי ואת התחושה כי לדעה שלהם יש משמעות ויש מי שמוכן להקשיב להם ולקבל את רצונם, אפילו אם מדובר על עניין פעוט של מצעים לילדים.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה