עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

מצעים לחג - מצעים במבצע

מצעים לחג - מצעים במבצע

בפרוס עלינו, בשעה טובה, חגי תשרי, הידועים יותר בתור "איזו באסה, אין לי מושג מה נביא השנה לאמא/אבא/דודה/חברים/חברות", אפשר לחזור ולציין כי אין מתנה ראויה יותר, פונקציונאלית יותר ואיכותית יותר ממצעים לחג. מצעים, כאשר הם איכותיים, עשויים מחומרים מבודדים מרטיבות ומטמפרטורות ונעימים למגע, יכולים להוות תוספת מדהימה וצבעונית לכל חדר שינה ולכל זמן.
מצעים לחג משדרים ניקיון, רעננות, צבע חדש והענקתם מאותתת למקבלים כי חשבו עליהם, על טובתם, על בריאותם ועל חוויית השהייה בחדר השינה, לשם שינה או לכל מטרה אחרת. כאשר ישנם ילדים, בעיקר קטנים, מצעים לחג הם, ללא ספק, אפשרות מצוינת לספק להם, ולהורים, אופציות נוספות במקרה של הרטבות לילה, צורך בתחלופה תכופה ומניעת הצטברות אבק, לכלוך ומזיקים העלולים לפגוע בחוסנם ובבריאותם לאורך זמן.
מצעי מיטה נוטים לצבור לכלוך, נוזלים ואבק במהירות ובכל פעם שאנו ישנים אנו נושמים וסופגים אותם לגופנו, שמירה על תחלופה קבועה של מצעי המיטה, כיבוסם ואוורורם היא הדרך היחידה לישון בצורה נעימה, בטוחה, בריאה ומספקת והענקת מצעים לחג היא תוספת מבורכת להגדלת ההיצע הקיים בבית.
אז צאו לחנויות, לרשתות, לשווקים. חפשו את המבצעים, את המיוחדים, את השונים. תאתרו את הצבעוניים, המקושטים, הרקומים והמהודרים. הרגישו את המגע ואת התחושה וודאו כי הם מתאימים לאופי של אלו שעתידים לקבל מכם מצעים לחג ובעיקר, האם הם מתאימים לאופי חדר השינה או חדר הילדים, במידה ואתם מכירים אותם בעצמכם, ותמיד, למרות המחשבה המושרשת בנו שלא לעשות כך, אפשר פשוט לשאול את בעלי הבית אילו מצעיםהם מעדיפים לקבל. 
לסיכום, אפשר לומר כי אגרטל, בונבוניירה או סט כלים למטבח הם מתנות ראויות וטובות, אך, אם רוצים באמת לספק ערך מוסף למקבלי המתנה, מצעים לחג הם התשובה הטובה ביותר.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה