עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

מצעים זוגיים - במבצעים חסרים תקדים

מצעים זוגיים - במבצעים חסרים תקדים

מצעים זוגיים
אפשר לומר על מצעים ועל כלי מיטה כל מיני דברים כמו, למשל, ממה הם עשויים, כיצד הם גורמים לשינה ולשהייה במיטה להיות נעימים יותר, כיצד הם מנדפים את הזיעה המצטברת בלילה וכיצד התענוג של שינה על מצעים נקיים וחדשים הוא תענוג עילאי וקסום וכאשר אנו מדברים על מצעים זוגיים, הרי שאפשר לקחת את כל האלמנטים והיתרונות הגלומים בהם ולהכפילם בשניים.
מצעים זוגיים הם גדולים יותר ומכסים שטח של מיטה גדולה יותר ממיטה סטנדרטית, זהו, בדרך כלל, סט הכולל גם סדין, שמיכה וציפות והשילוב הזה מביא לידי יצירת אווירה מושלמת, צבעונית ומשתנה עם כל החלפת סט של מצעים זוגיים.
ישנם מצעים זוגיים עשויים מסאטן היכול לשמור על מראהו ועל איכותו לאורך שנים ארוכות אפילו מבלי להזדקק לגיהוץ וישנם כאלו העשויים ממאה אחוזי כותנה רכה, נעימה ואיכותית אשר עברו תהליכי אל קמט ולכן גם הם לא זקוקים לגיהוץ. ישנם מצעים זוגיים כמעט לכל תכנון, כוונה או מטרה בין אם מדובר על סט לזוגות נשואים טריים שהם לבנים, יוקרתיים ורומנטיים או על סט של מצעים זוגיים יוקרתיים הכוללים גם אבני חן משובצות, תחרה ובדים בעלי איכות גבוהה מהסטנדרט המקובל, כך שכל אחת תוכל לישון כמו נסיכה וכל אחד יוכל להרגיש כמו מלך בכל לילה ולילה.
יתרונותיו של סט מצעים זוגיים הם רבים ובעיקר כאשר מדובר על רצון לשוות לחדר השינה מראה אחיד וקוהרנטי, במקום בליל מעורבב של צבעים, סוגים ואנדרלמוסיה כללית. מכיוון שאחת מהדרישות המרכזיות שלנו מחדר השינה הוא לאפשר לנו להירגע ולהיכנס למצב רוח שליו ונינוח, הרי שגם כיסויי המיטה הנגלים לנגד עינינו ושעליהם אנו שוכבים לישון, צריכים לשמור על הקו הזה וככל שנקפיד להשתמש בסט מצעים זוגיים בכל פעם שאנו מחליפים מצעים, כך נשמור על האווירה הרגועה והשלוה בחדר. מובן שהיום, יותר מאי פעם, גם סט מצעים יכול להיות שונה ממה שאנו מורגלים אליו מבתי המלון והנופש, ולהיות יותר מסט לבן, פשוט ואחיד. יש מגוון עצום של צבעים, מרקמים, הדפסים ואיכוי

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה