עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

מזרון - מזרון למיטה

מזרון - מזרון למיטה

מבין כלי המיטה החשובים והמשמעותיים ביותר לשם איכות שינה ושהייה על גבי המיטה, אפשר לומר, בפה מלא, כי למזרון יש אפקט דרמטי וחשוב יותר מכל אפקט של כל אלמנט אחר, כולל זה של מצעי מיטה מפנקים, כר אורתופדי או סדין נעים ונושם. בחירת מזרון יעילה ונכונה יכולה לפתור בעיות בריאותיות עתידיות העלולות להיגרם במהלך שנתנו, בין אם מדובר על בעיות של מפרקים ועמוד שדרה ובין אם המדובר על שינה לקויה בשל מזרון לא איכותי, לא נעים ולא נוח.
לא משנה אילו מצעים נשים על גבי המזרון, מה שחשוב הוא איזו הגנה נותן לנו המזרון ואיזו שינה הוא מאפשר לנו. מזרון איכותי וטוב הוא זה שמאפשר לנו שימוש שנותן תחושת הגנה על המיטה תוך רוגע ושלווה, שאיתו אנו קמים בלי כאבים, לאחר שינה רצופה וטובה, ושהוא מספיק חזק, גמיש ועמיד כדי לאפשר גם תנועה נוחה ואפשרות לעשות עליו גם פעילויות קצת יותר אנרגטיות, קופצניות ואינטנסיביות מאשר התכרבלות בשמיכה.
הגנה חשובה נוספת מספק לנו מגן המזרון, שנועד לעטוף את המזרון בבד נושם ואוורירי ולמנוע זליגה של נוזלים, רטיבויות ומיני הפרשות אל בין אריגי בד המזרון, מה ששומר עליו לאורך זמן גם מבחינת מראה וגם מבחינה פונקציונאלית ומעשית. מגן המזרון, כאשר הוא איכותי, מונע גם ריחות לא נעימים, המצטברים לאורך זמן, על גבי המזרון, ריחות שמתקבלים עקב הזעה, הפרשות לילה וכיוצא באלו. 
חשיבות המזרון, וחשיבות מצעים בכלל על גבי המיטה, אינן מוגבלות לגיל מסוים ואינן חשובות רק לילדים או, לחילופין, רק למבוגרים. כולנו זקוקים לשינה איכותית, מהנה ורצופה, וכאשר אנו ישנים על גבי מזרון איכותי, המכוסה על ידי מגן מזרון יעיל ואפקטיבי ועל גבי מצעי מיטה מפנקים ואיכותיים, הרי שאנו מרוויחים גם בריאות, גם הנאה וגם שינה טובה ומלאת חיוכים.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה