עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

מגיני מזרון - מגן מזרון

מגיני מזרון - מגן מזרון

מגיני מזרון - לישון עם הגנה מקסימאלית
הדבר הכי נעים ונוח בעולם, לאחר יום עבודה עמוס ולחוץ, או לאחר משמרת לילה מעייפת ומתישה, הוא לשכב במיטה הנעימה, להניח את הראש הכבד והרקות הדופקות בכבדות על הכרית ואת הגוף הדואב והמשווע לקצת מנוחה על מצע סדינים ושמיכות מזמינים ומפנקים. מי שיש לו ילדים קטנים, בשלב שבו הם כבר לא זקוקים לחיתול אך עדיין לא שולטים לחלוטין בסוגרים שלהם, ומי שיודע כי יש לו בעיה של הזעה מוגברת בזמן השינה, יכול להיעזר, ולחסוך לעצמו הרבה אי נעימויות וחוסר נחת, באופציה של מגני מזרון למיטה.
מהם מגני מזרון? מדובר, בסך הכול, על כלי מיטה דמויי סדין הנמתחים על המזרון ישירות ואשר מעליהם פורסים את מצעי המיטה הנוספים כמו סדינים, ציפות ושמיכות. צידם העליון של מגני מזרון עשוי ממאה אחוזי כותנה, דבר המביא להיותם מצעים "נושמים" ומונעים הזעה וצידם התחתון עשוי מרכיב הקרוי pvc, שהוא חומר אטום המונע חדירת נוזלים למזרון עצמו. חדירת נוזלים למזרון יכולה לפגוע באיכות המזרון לאורך זמן ולקצר את חייו כמזרון יעיל, איכותי ובעל אפקטים בריאותיים והיגייניים העלולים לפגוע באנשים הישנים עליו.
עוד פעילות חשובה של מגני מזרון, המאפשרת את הנוחות המקסימאלית ואת הארכת חיי המזרון היקר והאהוב, היא פעילות של מניעת חדירת לכלוך ומזיקים לתוככי המזרון והקרעים הנוצרים בו. מכיוון שהמזרון הוא כר מרעה פורה לחיידקים, מזיקים ואבק שמצטבר לאורך זמן, הרי שהגנה עליו, באמצעות מגני מזרון איכותיים, תאפשר את השמירה האופטימאלית מפני חדירתם והצטברותם של אלו, דבר שיתרום הן להרגשה הנעימה של השהייה על המיטה והן למערכת החיסונית ולגוף עצמו, הנמצאים שעות ארוכות על המזרון וסופגים אליהם את כל הלכלוך, הזוהמה והאבק שהצטברו במשך ימים. מגני מזרון איכותיים ניתנים לרחיצה פשוטה בכביסת יד או במכונת כביסה, כך שהשימוש האפשרי בהם הוא רב פעמי וחסר סכנות.
עם מגני מזרון איכותיים ואמינים ילדיכם יישנו טוב יותר, גם לאחר תקלת לילה לא נעימה, אתם תזכו לחיי מזרון ארוכים ונוחים יותר וכל חוויית השינה, באופן כללי, תהיה משופרת ותורמת בכל האספקטים החשובים שאותם היא אמורה לאפשר ולספק.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה