עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

מגבות למטבח - מגבת לבית - מגבות איכותיות

מגבות למטבח - מגבת לבית - מגבות איכותיות

קשה לחשוב על כתיבת מאמר הנוגע לתחום של מגבות למטבח. זהו פריט כל כך בסיסי ואלמנטארי, הנמצא בכל בית, בכל דירה ובכל בית עסק המחזיק מטבחון או פינת קפה קטנה, עד כי נדמה כי הן פשוט ישנן וזהו, כאילו הגיעו עם בניית המבנה ועם כניסת דיירים אליו.
למעשה, מגבות למטבח הן בעלות מאפיינים ייחודיים לעומת מגבות אחרות וחשוב, במיוחד כאשר תרים אחר מגבות חדשות ומבקשים להחליף או לחדש את אלו הקיימות, לבחור את אלו שייעודן הוא סיוע לעבודות המטבח ולא לבחור את אלו שמטרתן היא ניגוב פנים, למשל, או שימוש לניגוב הגוף לאחר מקלחת או אמבטיה.
מגבות למטבח, בתצורתן הקלאסית, מגיעות בגודל של 72*46 סנטימטרים ובצורת מלבן מושלם. הן צריכות להיות ארוכות דיין על מנת לכסות את כל כף היד והפרק כמו גם לעטוף, בצורה מיטבית, כוסות וצלחות הזקוקות לניגוב ולייבוש לאחר שטיפה. רוב רובן של המגבות למטבח עשויות ממאה אחוז כותנה מכיוון שזהו בד טבעי שמגע עם מים לא מזיק לו ולא פוגם בו לאורך זמן רב, מה גם שהלחות הנותרת בו אינה גורמת להיווצרות עובש או פטריות, דברים שעלולים להיות קטלניים ומזיקים ביותר לבריאות ולמערכת החיסון שלנו ושל ילדינו, אלו הבאים במגע עם המגבות או עם הכלים שאותן מגבות למטבח ניגבו וייבשו.
בעבר שימשו המגבות למטבח רק למטרת ניקוי ותחזוקה ולכן היו סטנדרטיות ומאוד משעממות במראן ובעיצוב שלהן, היום, כאשר המודעות לעיצוב הפנים ולחשיבות הפרטים הקטנים לשם שיפור דקורטיבי משמעותי עלתה, גם מראה המגבות, התלויות בגאווה על וו במטבח או המסודרות בערימה במגירה, קיבל טוויסט והן הפכו לחלק מפריטי הנוי המוסיפים לאופי המטבח ומייצגים גם את אופי בעלי הבית. מגבות למטבח צבעוניות, עבות, דקות, מעוטרות, חלקות ועוד, את כולן ניתן למצוא ואת כולן ניתן לרכוש, בתנאי, כמובן, שמקפידים על האיכות הפונקציונאלית של המגבת ועל יכולתה לעמוד בייעוד המקורי לשמה נרכשה.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה