עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

מגבות לילדים - מגבת איכותית

מגבות לילדים - מגבת איכותית

בתור הורים, אנחנו תמיד מחפשים את האיכותי ביותר עבור ילדינו, את הנוח ביותר, את הנעים ביותר, וכאשר מדובר על מגבות לילדים, הרי שלנוחות ולנועם יש גם מטרות היגייניות, בריאותיות וסניטאריות משמעותיות. המקלחות היומיות הן הדרך הטובה ביותר שלנו, כהורים, לדאוג לכך שכל לכלוך היום שהצטבר אצלם בגנים, במעונות ובבתי הספר יישטף מעליהם, הם יגיעו למיטות נקיים וריחניים וירגישו טוב ונעים לגבי עצמם, גופם וריח הגוף שלהם.
באמצעות מגבות לילדים מבית רומנטקס, מגבות מודרניות, יפהפיות, ממותגות במיטב המותגים הפופולאריים והאהובים על ילדים וילדות בכל העולם, מכוכבי ספורט גדולים, דרך דמויות אהובות מבית דיסני ועד לצבעים מדהימים וצורות מסקרנות ומאתגרות הגורמות, בכל פעם מחדש ולאחר כל מקלחת או אמבטיה, לרצון פשוט להתעטף במגבת, להתחמם ולהתייבש ובעיקר לדמיין ולחוות חוויות מעוררות חושים ורגשות.
מגבות לילדים, לא כל שכן מגבות לתינוקות, חייבות להיות איכותיות וברמת גימור שתוביל לא רק לאסתטיקה וליופי ויזואלי אלא גם ליכולת לנגב היטב את הגוף, לשרת היטב את מטרת העל של כל מגבת ולחמם גוף קטן ורועד מהיציאה המהירה מהמקלחת החמה אל האוויר הקר, מגבת טובה היא בדיוק כמו חיבוק של אימא ואבא, עוטפת, מחממת ומגוננת.
עם מגבות לילדים של רומנטקס, חווית המקלחת והאמבטיה תהיה חוויה שהילדים ירצו לחזור אליה בכל ערב מחדש, וכך אנחנו, ההורים, נרוויח שקט בגזרת המקלחת וראש שקט, רגוע ובטוח באשר לאיכויות המגבת וליכולותיה

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה