עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה

מגבות חוף

מגבות חוף ממותגות

הישראלים אוהבים לבלות בים במשך רוב חודשי השנה וזאת בשל מזג האוויר החם השורר בישראל והופך אותה אטרקטיבית גם לתיירים מחו"ל. עונת הרחצה הרשמית מתחילה לרוב בחודש מאי ונמשכת עד סוף אוקטובר אבל גם בשאר ימות השנה החופים מאוכלסים והחורף הישראלי אטרקטיבי גם לתיירים שנוהרים לארץ כדי לברוח מהקור באירופה וצפון אמריקה. רבים מהמתרחצים משתמשים במגבות חוף אשר תכליתן לאפשר להם לבלות את הזמן בחוף בכיף וגם לנקות את החול מהגוף. את הפופולריות של המגבות מנצלות גם חברות מסחריות שהופכות אותן לשלטים ניידים. מגבות חוף נחשבות גדולות יחסית וכן דקות ממגבות רגילות. הן מגיעות לרוב בגדלים של 140X70 ס"מ , כמו כן עלינו לברר מה המשקל מאחר שמגבת כבדה מתייבשת לאט יותר ולכן עלינו להביא זאת בחשבון אם אנו משתמשים בה בתכיפות גבוהה. איש מאיתנו אינו מעוניים במגבת רטובה שלא ניתן להשתמש בה עד שתתייבש.

כיצד נקבעת איכות המגבת

למגבת חוף יש מספר שימושים וכולם חשובים ולכן צריך לקחת אותם בחשבון לקראת הרכישה. המטרה הראשונית היא כמובן ניגוב הגוף מהחול והלכלוך בים, כמו כן היא צריכה להיות מצע נוח כאשר אנו מעוניינים להשתרע עליה ולהתעטף בה בחוף. נוסף לכך יש לה ערך עיצובי ואסתטי. לפני הרכישה עלינו לברר עד כמה היא סופגת נוזלים ולחות בקלות ובמהירות וכן עליה להיות פשוטה ונוחה להעברה ממקום למקום. עלינו לברר מהם החומרים ממנה עשויה המגבת והאם מדובר ב-100 אחוזי כותנה או בתערובות סינתטיות. מומלץ להתעניין לגבי סוגי בדים ולקבל הוראות מדויקות לכביסה אפקטיבית שכן מגבת חוף מועדת להתלכלך במהירות מאחר שהיא נצמדת לחול למשך שעות.

עיצוב מגבת חוף

נוכל להוסיף למגבת החוף הדפסים שונים לפי הטעם האישי וכן לרכשה במגוון צבעים לפי הטעם האישי. בשוק נוכל למצוא מבחר גדול של דגמים מוכנים וגם להוסיף הדפס לפי בקשה אישית. כל זאת במטרה ליהנות גם מהמראה של מגבת החוף ולא רק מפעולתה. 

חוץ ממגבות צריכים גם מארז מגבות מטבח 

 

  • מגבות חוף
מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה