עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

כרית מיטה - כרית לשינה - כריות

כרית מיטה - כרית לשינה - כריות

כרית שינה חשובה לנו מבחינת שנת לילה איכותית וטובה המשפרת את איכות חיינו, את היכולת להתנהל באופן אנרגטי, נמרץ ויעיל לאורך ימים ארוכים ומבחינת הרעננות איתה אנו מקיצים בכל בוקר ובכל פעם שעינינו נפקחות במיטה.
לאורך זמן, כל אחד וכל אחת מסגלים לעצמם נורמת שינה איתה הם נרדמים בצורה הטובה ביותר ובלעדיה שנתם נפגעת, ואף, פעמים לא מעטות, נודדת לחלוטין. לכל אחד יש את כרית השינה המועדפת שלו. ישנם אלו המבכרים כרית שינה קשיחה וקשה, ישנם אלו המעדיפים, בכל מצב ובכל עת, כרית שינה רכה ועדינה, וישנם גם כאלו המעדיפים לישון ללא כרית בכלל או שאין להם העדפה מיוחדת והם נרדמים בכל מצב ואיפה שלא יניחו את ראשם העייף ואת עיניהם הלאות.
למרות ההקדמה הזו, חשיבותה של כרית שינה אינה תסולא בפז. כאשר הכרית איכותית היא מספקת תמיכה אורתופדית ואנטומית לעמוד השדרה הצווארי, יכולה למנוע כאבי צוואר וגב ומאפשרת שינה בריאה ונעימה יותר עם מינימום סיכוי, וסיכון, לפגיעה בריאותית ופיזית בהווה ובעתיד. כריות שאינן איכותיות, לא מספקות את הצורך הזה בצורה מיטבית ולכן רבים מאוד מתלוננים על שינה לא איכותית, על עייפות מצטברת ובעיקר על התפתחות כאבי גב, צוואר וראש לאורך זמן.
על פי כל המומחים, כרית שינה צריכה שיהיו לה שלושה אלמנטים מרכזיים על מנת שתיחשב לכרית איכותית ואפקטיבית והם תמיכה אנטומית המותאמת, באופן אישי, למי שמתעתד לשים את ראשו עליה. האנטומיה הנכונה היא זו שבה ישנו קו מקביל בין הגוף לראש בעת השינה לכל אורכה, מבלי שהכרית שוקעת או מאבדת מקשיחותה במהלך השינה. האלמנט השני הוא הנוחות שלנו כאשר אנו מניחים את ראשנו על גבי הכרית והאלמנט השלישי הוא האפקט ההיפו אלרגני של הכרית. כאשר מדובר על כרית שאינה עשויה מחומרים אנטי אלרגניים, הרי שמדובר על גן עדן לקרדיות אבק ומזיקים נוספים, הפוגמים באיכות השינה, גורמים לאף סתום ולנחירות ולשינה לא איכותית גם של שותפינו למיטה.
לא צריך לשים ת'ראש על דיונה, כמו ששרו חברי הגשש החיוור, אפשר בהחלט להסתפק בכרית שינה איכותית לשינה מלאה בחלומות וחיוכים.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה