עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

כרית אדם איכותית - כרית אורטופדית

כרית אדם איכותית - כרית אורטופדית

כרית שינה היא אחד מהאלמנטים החשובים וכבדי המשקל ביותר בכל הנוגע לאיכות השינה ולאיכות החיים שלנו כבני אדם. כרית, כאשר היא לא מתאימה לאנטומיית הגוף שלנו, כאשר היא לא תואמת את העדפות השינה שלנו וכאשר היא גורמת לנו להתעקם ולהסתובב חסרי מנוחה במשך כל שעות השינה עליה, מסוגלת ליצור נזקים ארוכי טווח לבריאות, הן הפיזית והן הנפשית, שלנו ולכן לכל אחד ואחת מאיתנו ישנה הכרית "שלו", הכרית שאותה הוא לא יחליף בעד שום הון שבעולם אפילו לא בבית מלון מפואר או ביציאה לקמפינג או למילואים.
כרית "אדם" איכותית, אותה אנו, בחברת רומנטקס, מציעים לכלל לקוחותינו והציבור, עשויה מאלפי סיבים רכים ותפוחים במיוחד, המגנים באופן אופטימאלי ומושלם, על כל אזור הראש והצוואר ומאפשרים שינה נינוחה, בריאה ומהנה.
המרקם הרך והנעים מתאפשר בזכות המילוי של כרית אדם איכותית, סיבי קונפור סיליקון, בעלי תו תקן ומאושרים על ידי כל גורמי הבריאות והרפואה כמובן, שמונעים את השינוי במצב הכרית בזמן השינה, גם כאשר מי שישן עליה מסתובב, כך שמבנה הכרית נשמר על פי מבנה הגוף שלנו, מה שיוצר רצף אחד בין המזרון עליו נח גופנו לבין הכרית עליה מונחים הצוואר והראש.
חומר המילוי הזה של כרית אדם איכותית הוא א-אלרגני ומונע היווצרות של בקטריות, עובש ופטריות לאורך שנים, מזיקים שעלולים לגרום לשלל מחלות ומחושים מפגיעה בסינוסים ועד לאסטמה וקשיי נשימה.
אם לסכם את המאמר הקצר הזה הנוגע לאיכות השינה ולכדאיות השימוש בכריות אדם איכותיות, הרי שמכל הבחינות מדובר על הבחירה האידיאלית והנבונה ביותר לבריאות הגוף והנפש.

חברת רומנטקס החברה המובילה בתחום כריות אורטופדיות לכניסה לדף  כריות אדם

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה