עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

כריות שינה - כרית שינה - סט מצעים למיטה

כריות שינה - כרית שינה - סט מצעים למיטה

כריות שינה- תן לשים ת'ראש...
מעבר להיותן חלק בלתי נפרד מכל סט מצעים למיטה ומכל פריט חובה לבית, כריות שינה חיוניות מאוד לאיכות השינה שלנו וכאשר אנו ישנים על כריות איכותיות ומתאימות לנו, הרי שגם השינה שלנו משתפרת, הרגשתנו לאורך היום משתפרת והתנהלותנו הכללית, בין אם במצב הרוח ובין אם ביכולתנו לממש יעדים ופעולות בצורה יעילה, מקבלת חיזוק חיובי ושיפור משמעותי.
קיימים כמה סוגים של כריות שינה, שלכולן יש השפעה על עמוד השדרה שלנו ועל מבנה הצוואר שלנו וכל אדם מסגל לעצמו, במהלך השנים, את סוג השינה ואת סוג כרית השינה המתאימים לו ביותר, אלו שדרכם הוא מצליח לישון בצורה מיטבית ואופטימאלית יותר, כך שהוא מתעורר בנינוחות, ללא כאבי גב וצוואר וללא עייפות שנגרמת בשל שינה לקויה.
ישנן כריות שינה רכות וקשות, נמוכות וגבוהות, מלבניות, מעוגלות וכאלו הנדמות כחצי סהר או כבננה, ולכולן יש את קהל היעד המתאים להן, את אלו שרק להם הן מתאימות ושבלעדיהן מתקשים האנשים להירדם כיאה וכיאות. באופן בסיסי ביותר, לכרית צריכים להיות שלושה אלמנטים ספציפיים על מנת להפוך אותה למתאימה לשנת לילה רצופה וטובה. עליה להיות בנויה נכון מבחינה אנטומית, כך שגם בשעת השכיבה, כאשר הראש מפעיל לחץ על הכרית, היא אינה משנה את מצבה ומשאירה את הראש במצב מאוזן לעמוד השדרה ולגב. כריות שינה חייבות להיות נוחות, ושוב, מדובר על עניין סובייקטיבי. ישנם כאלו המעדיפים כרית מלאה גרגרים, ישנם כאלו המעדיפים נוצות וישנם כאלו שלא יכולים לישון, ולו מעט, על כריות ממולאות במילויים כלשהם. חשיבות נוספת קיימת ליכולת ההיפו אלרגנית של סוג הבד ממנו עשויה הכרית. מצעי מיטה, וכרית בכלל זה, הם כר פורה להצטברות קרדיות אבק הבית ולכלוכים שונים, העלולים לגרום לבעיות נשימה ולדלקות שונות במהלך הזמן. כריות שינה עשויות משי, למשל, ידועות ככריות אנטי אלרגניות טבעיות ויעילות מאוד.
בכלל, רצוי ללמוד היטב את הרגלי השינה שלכם במהלך הלילה, על איזה צד אתם נרדמים ומהי התנוחה המרכזית והעיקרית בה אתם ישנים, ויועצי שינה מוסמכים יכולים לסייע לכם, בעזרת נתונים אלו, לבחור את כרית השינה האידיאלית עבורכם.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה