עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

כלי מיטה - מזרן גמיש - מזרונים

כלי מיטה - מזרן גמיש - מזרונים

קשה לדמיין את עצמנו ישנים ללא מיטה נוחה, מזרן גמיש, כרית המותאמת, בדיוק, למצב שאנו אוהבים ושמיכה מפנקת ומחממת. כמובן שאפשר להגיד כי ישנם כאלו האוהבים טיולי מחנאות בשטח, שינה בשקי שינה וחיילים שרק יכולים לחלום על שנת לילה על גבי כלי מיטה ראויים, אך עבור רובנו מדובר על אי נוחות זמנית וחולפת, אשר לאחריה נחזור לבית ולמצעים הרכים המחכים לנו שם.
יש מגוון רחב של אסוציאציות שיכולות לעלות במוחנו כאשר אנו מדברים על כלי מיטה. יש כאלו המגדירים כל פריט הקשור לשנתנו כסוג של כלי מיטה וישנם אחרים המתייחסים רק למה שנמצא, פיזית, על המיטה שלנו ואשר בעזרתו אנו יכולים להירדם בנוחות ובסיפוק. מצעים, סדינים, ציפות, כריות, שמיכה, כל אלו מהווים את הבסיס למושג הזה והם אלו שיש לגביהם הסכמה מוחלטת בין כל המתדיינים, בין אם הם המחמירים ובין אם המקלים.
מעבר לעובדה כי שנת לילה טובה תלויה, במידה רבה, באיכותם של כלי מיטה בהם משתמשים, הרי שלכאורה מדובר על דבר מאוד אישי ופרטי. כמעט לכל אדם יש, מגיל צעיר ורך, את ההעדפות שלו לגבי סוג המזרן עליו הוא ישן, רכות הכרית עליה הוא מניח את ראשו ואפילו את ריח הסדינים והמצעים החביבים עליו ביותר, שלא לדבר על מרקמם ועל המרכיבים מהם הם עשויים. אם חושבים על כך, קשה מאוד להבין מדוע הפכו כלי מיטה לפריטים כה אטרקטיביים בכל הקשור לקניית מתנות ותשורות לחגים, לביקורים אצל אורחים ולימי הולדת, והתשובה האפשרית הטובה ביותר היא שבגלל שמדובר על דבר אינטימי ואישי, הרי שהענקתו מהווה סוג של סימן לקרבה וליחס החם של מעניק התשורה למקבלה, מבחינת הרצון לגרום לו לשינה טובה ומספקת, לנוחות מקסימאלית ולכל השלווה ששינה טובה יכולה לספק לאדם.
כדאי, כמובן, להכיר מעט את האדם, או את בני הזוג, לפני שרוכשים עבורם כלי מיטה מכיוון שעדיין מדובר על סוג של אינטימיות ועל הצורך להכיר את העדפותיהם ואת סגנון המחיה שלהם, והאם הם אוהבים סדינים עם ציורים.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה