עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

כיסוי מיטה - כיסוי למיטה

כיסוי מיטה - כיסוי למיטה

כיסוי מיטה - סיפור כיסוי
"אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו" שנו ואמרו אבותינו מקדם, אי שם במסכת אבות, ואנו מוסיפים ואומרים "אל תסתכלו במיטה אלא במה שיש עליה". אפשר לומר, ובמידת וודאות די גבוהה, כי ברוב רובם של המצבים יקבע כיסוי מיטה את מה שאנחנו נחשוב לגבי המיטה כולה ואפשר שגם מיטת שדה, המשמשת חיילים בשטח או נופשים בטיולי שדאות ומחנאות, תיראה כשיא היוקרה והנוחות כאשר יעטוף אותה כיסוי מיטה יוקרתי ומפואר.
כפי שמכיר כל מי שכף רגלו נחתה, אי פעם, במלון או בבית הארחה מסודר ואיכותי, הדבר הראשון והבסיסי עליו מסתכלים כאשר נכנסים לחדר היא המיטה וצורת הסידור והארגון שלה. על פי החזות הזו אנו כבר יכולים ליצור את הרושם הראשוני שלנו לגבי האתר ולגבי החוויה שאנו עומדים לעבור. כיסוי מיטה המונח ללא דופי ומתחתיו מתגלים מצעים מצוחצחים, מתוחים וערוכים לקראתנו יכולים להעיד כי נעשתה ביקורת בחדר לפני כניסתנו וכי יד מקצועית ומיומנת טיפלה בכל מה שנוגע לסטריליזציה ולהיגיינה הבסיסיים ביותר במקום שבו יש תחלופה מהירה, תכופה ואינטנסיבית של אנשים. גם בבית, למרות שהדבר לא שגרתי ולא נפוץ יתר על המידה, שימוש קבוע בכיסוי מיטה, לאחר היקיצה משנת הלילה, בדיוק כמו כיסוי הרכב בזמן שהוא עומד דומם בחניה, יכול לשמור על מצב המצעים והמזרון, למנוע חדירת לכלוך, אבק וקרדית ולאפשר אורך חיים משמעותי יותר לכל האלמנטים של המיטה, המזרון והמצעים.
ישנם מספר דגמי כיסוי מיטה היכולים לשמש גם כשמיכות מעבר בעת חילופי עונות מקיץ לסתיו, מסתיו לחורף או מהחורף לאביב, ישנם אפילו מספר דגמי כיסוי מיטה דקים ואווריריים היכולים לעזור לנו להתרגל למעבר שבין האביב הנעים לקיץ המהביל והחם המוכר לנו ומומלץ לרכוש, כאשר מבקשים לחדש את סט המצעים או את סט כיסויי המיטה, מספר דגמים שישמשו אותנו לאורך זמן ולאורך כל עונות השנה.
לא קל לבחור כיסוי מיטה ומגוון האופציות והסוגים הוא רב ואטרקטיבי, אך מדובר על מטלה שהיא גם נעימה, גם יצירתית וגם חשובה לעיצוב הבית, לאיכות השינה ולשמירה על מצב המיטה.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה