עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

טקסטיל ונוי - רומנטקס

טקסטיל ונוי - רומנטקס

עיצוב פנים של דירת או של בית מגורים לא חייב להיעשות רק על ידי איש מקצוע שזוהי פרנסתו ואשר עלותו, ובדרך כלל, עלותה, יקרה מאוד. למעשה, כל אחד ואחת מאיתנו משמשים כסוג של מעצבי פנים של הנכס בו אנו מתגוררים וזאת בעזרת אלמנטים פשוטים כגון מיקום הריהוט, חלוקת חדרי הבית, תליית תמונות ותצלומים וכל דבר שקשור בפנים הדירה ובסגנון החיים היומיומי שלנו.
אחד מהפרמטרים הראשונים לקביעת אופי הבית וסגנון המחיה בו הוא השימוש באמצעי טקסטיל ונוי ברחבי מתחם המחיה. טקסטיל הוא שמו הגנרי של כל מה שקשור ומיוחס לאריגים, בדים וסריגים, החל ממצעי מיטה וכלה בוילונות ובשטיחוני רגליים על סף הדלת. אפשר לומר כי היצירתיות והאמנותיות הנדרשת מאדם לעצב את ביתו הפרטי, או את חלל בית העסק שלו, היא אותנטית לחלוטין ולא תלויה בדבר. טקסטיל ונוי הולכים תמיד ביחד, כי מרחב ללא טקסטיל הוא מרחב עירום ומדכא, ללא בדל נוי, הדר ופאר. קשה להאמין, עד שלא רואים זאת בעיניים, עד כמה משנה מתחם, אשר משולבים בו פרטי טקסטיל ונוי, את התחושות ואת הרגשות של הנמצאים בו לעומת מתחם שחף מכל סממן של קישוט וצבעוניות, היוצר אווירה מלחיצה, מדכאת וחסרת שמחת חיים.
היום, יותר מבכל תקופה אחרת בהיסטוריה האנושית, מגוון האפשרויות העומדות בפנינו, כאשר אנו באים לעצב את המרחב שלנו ולהוסיף לו פרטי טקסטיל ונוי, הוא בלתי מוגבל ובלתי נדלה. יש אופנות רבות, וכל אדם יכול לבחור את מה שהכי נכון לו והכי מתאים לו, בין אם סגנון רטרו מסורתי וקלאסי, או סגנון מודרני ומצועצע או כל שילוב אחר שרק יראה לנכון לעשות בו שימוש. 
תוספת של טקסטיל ונוי, באם היא נעשית במידה ובמחשבה תחילה, יכולה גם להקל על תהליכים נפשיים ורגשיים של דיירי המרחב והמגיעים אליו לצרכים שונים, ולא נדבר על התחושות הפיזיות הגואות ועולות במקום שמעוצב בסגנון רומנטי ואפילו ארוטי, כך שלפריטי טקסטיל ונוי יש גם השפעות רחוקות יותר מאלו הנראות לעין...

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה