עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

חלוק אמבטיה - חלוק לאמבט

חלוק אמבטיה - חלוק לאמבט

רובנו הגדול מתחבר לחלוקים בכלל, ולכל מה שקשור לחלוק אמבטיה בפרט, רק כאשר אנו מגיעים לאתר ספא לשם קבלת עיסוי או בילוי בסאונה ובג'קוזי. בבית, רובנו מסתפקים במגבות הסטנדרטיות לאמבטיה לאחר המקלחת וממהרים להתלבש ולחזור לפעילות היומיומית שלנו, מבלי לטרוח ולהתעטף בחלוק אמבטיה מפנק, מחמם ועוטף.
למעשה, חלוק אמבטיה יכול להפוך את חוויית המקלחת וההתרעננות לאחר יום עבודה מתיש וארוך למשמעותית הרבה יותר. חלוק אמבטיה איכותי הוא גם מחמם, גם מייבש וגם נעים על העור, כך שהרוגע והשלווה שהצטברו במהלך המקלחת החמה או האמבטיה הארוכה, בהן נפתחו נקבוביות העור ויצאו כל הלחצים והטרדות היומיומיות, נשמרים וממשיכים ללוות אותנו הלאה, לעוד 5 דקות, 10 דקות או אפילו למשך זמן ארוך יותר, עד שניאלץ, מסיבה זו או אחרת, להתעורר מהחלום ולחזור למציאות.
באם יש ילדים קטנים בבית, אפשר להפוך את חלוק האמבטיה שלהם לחלק מפנטזיה ודמיון ולאחר הניגוב לדמיין כי מדובר על גלימה של מכשף, אביר או קוסם גדול, כך הקטנים גם יתרצו להתנגב ולהתחמם לקראת היציאה לחלל פתוח יותר וגם ההנאה שלהם, מכל תהליך המקלחת וההכנה לשינה, תקל עלינו, ההורים המותשים, ואולי אף תהפוך לחלק המהנה יותר של הערב המשותף. כדאי, במקרה שיש תינוק בבית, לעטוף אותו, לאחר ניגובו במגבת, בחלוק אמבטיה המיועד לתינוקות ולא להוציאו אל מחוץ לחדר האמבטיה כאשר הוא עירום ורטוב, בעזרת חלוק אמבטיה אפשר לשמור על חום גופו, להמשיך ולייבש אותו ולהלבישו לאחר מכן כאשר הוא יבש ועורו חם ונעים למגע.
מעבר לכל אלו, התעטפות בחלוק אמבטיה היא, ללא ספק, אחד מהדברים הסקסיים והמפתים ביותר הקיימים, מעין עטיפת ממתק שתוכו מעיד על כברו, זוהי אפשרות מצוינת ליצור אינטימיות ואווירה סקסית בבית, להיראות מושכת ומזמינה ולהפתיע את בן הזוג פעם אחר פעם, ובכל פעם מחדש, להצליח לעשות זאת.
אם כך, מסתבר שלחלוק אמבטיה תמים ופשוט יש ערך רב, מהגיל הרך ועד לגילאים בוגרים יותר, כאשר הוא תמיד מהווה סימן לחום, לחיבוק ולמשהו חיובי, נעים ומזמין.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה