עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

חלוקי רחצה עם כובע - חלוק רחצה

חלוקי רחצה עם כובע - חלוק רחצה

יש את הרגע הזה של אחרי מקלחת לוהטת ומהנה, שבו הרגל יוצאת החוצה ומבקשת לחזור מהר אל תוך האמבטיה או המקלחון על מנת להימלט מהקור השורר בחוץ, רבים אינם מצליחים למקסם את ההנאה מאותה מקלחת עד לקצה בגלל הבדלי הטמפרטורות הללו בין פנים המקלחת לבין החוץ, מה שאפשר לפתור, בקלות יתרה, על ידי חלוקי רחצה עם כובע, שעוטפים את הגוף החם, מכף רגל ועד ראש, משאירים את העור חם ואת התחושות הטובות של המים החמים שזרמו על הגוף.
בכל כניסה למרכז ספא או בכל ביקור בבית מלון המכבד את עצמו ואת אורחיו, ניתן למצוא את אותם חלוקי רחצה עם כובע המיועדים לשימוש האורחים ולהגברת ההנאה שלהם מהשימוש במתקנים השונים כמו סאונה או ג'קוזי, ולחלוקים אלו, מעבר להנאה הפיזית המתאפשרת בעזרתם, גם חשיבות בריאותית לא פעוטה. ידוע כי מעבר חד מאזור חם לאזור קר, כמו גם מעבר הפוך, בין אזור קר לאזור חם יותר, עלול לפגוע במערכת החיסון של גוף האדם, להחליש את המנגנונים המסייעים לשמירה על הבריאות והחוסן הבריאותי ולגרום לתופעות בריאותיות שונות ושליליות, מהתקררות קלה ועד לנפילה למשכב בשל דלקת ריאות חמורה. באמצעות חלוקי רחצה עם כובע, טמפרטורת הגוף נותרת קבועה והמעבר מאזור אקלימי אחד לשני הוא מתון יותר ואיטי יותר, כך שהגוף מסתגל לכך טוב יותר ויכול לשמור על עצמו בצורה אפקטיבית יותר.
בעוד שאצל מבוגרים מדובר על פריט אופנתי ונעים, בנוסף על היותו בעל חשיבות בריאותית אמיתית, הרי שבקרב ילדים קטנים, שימוש בחלוקי רחצה עם כובע הוא משמעותי יותר וחשוב יותר לאחר כל מפגש עם מקור מים כמו בריכה, מקלחת או אמבטיה חמה. היכולת שלהם להסתגל לשינויי טמפרטורה היא דלה יותר ולכן עלינו ,ההורים, לדאוג לכך שלא ייחלו ולא ייפגעו מבחינה בריאותית ואת זאת ניתן לבצע, בצורה אופטימאלית ואידיאלית, באמצעות חיבוק מגונן של חלוקי רחצה עם כובע.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה