עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה

חורף חם - רומנטקס

החורף הישראלי, כמאמר השיר של גידי גוב, הוא גשם מטפטף על העורף ולא רק זאת אלא שהוא גם די קר, למרות הנטייה לחשוב שבישראל אין ממש חורף אמיתי. כאשר מגיעים החודשים הקרים באמת, בסביבות דצמבר והלאה, הרי שהקור חודר עצמות ולא נעים, ורובנו, פעמים רבות במהלך היום, פשוט מדמיינים את הרגע שבו נחזור לביתנו, נפשוט את הבגדים הרטובים מגשם, נפשיר את האיברים הקפואים אל מול תנור או מזגן ונצנח אל תוך חורף חם ביתי ומפנק.

חורף חם אמיתי אפשר להשיג בעזרת טקסטיל וביגוד רך, מחמם ועשוי מחומרים מבודדי חום דוגמת כותנה, כמו שמיכות פוך, חלוקים וכירבוליות המאפשרים את כיסוי הגוף כולו, או חלקו, ואת החימום המקומי שלו, המביא לתחושות נעימות, כמו החזרת יכולת התנועה של הגפיים, להשתלט עלינו ולגרום לנו להביט אל העולם החיצון, ואל חסרי המזל המתרוצצים בגשם השוטף וברוחות העזות, בחיוך ובהכרת תודה על כך שאנו נמצאים במקום סגור, מוגן וחם עם ספל תה מהביל, משפחה אוהבת ושמיכה חמה, מפנקת ומחבקת הכרוכה סביבנו.

הרצון להפוך כל חורף לחורף חם הופך לפשוט הרבה יותר כאשר נערכים אליו מראש, מוודאים כי ביגוד החורף מוכן ללבישה ולשימוש, כלי המיטה העבים והחמים יותר מכובסים ופרוסים על גבי המיטות בבית וכי אמצעי החימום החשמליים, שאופסנו במחסן במשך הקיץ הארוך, שמישים ותקינים לשימוש ארוך ורצוף ובעיקר כאשר נהנים מהחורף וממעלותיו, ולא נכנסים למרה שחורה למראה ענן אפור ולמראה בוקר סגרירי. הרי בסופו של דבר, כפי שכולנו מבינים, גל החום יפציע שוב, יכה בנו ויגרום לנו להתגעגע, כמו בכל שנה, לקצת רוחות, גשם וקור, ובקיצור לחורף ישראלי שאנו אוהבים ורגילים אליו. אפשר, ומומלץ, לנצל את החורף, המביא את כולנו להתכנס במקום סגור, בחלל אינטימי ובקרבה, על מנת לחזק את הקשרים הזוגיים, את היחסים במשפחה ואת הקשר עם הילדים, לשחק איתם, להכיר אותם ולגרום גם להם לחורף חם, ידידותי וחווייתי.

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה