עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

חבילות שי לעובדים - מוסד להערכת עובדים

חבילות שי לעובדים - מוסד להערכת עובדים

נכון שעובדים משלמים סכום מיוחד, מדי חודש בחודשו, ממשכורתם למטרת רווחת העובד או כדמי ועד, המיועד, בין השאר, לרכישת מתנות לחגים, אך עדיין, עצם הענקת חבילות שי לעובדים באירועים מיוחדים ובחגים מרכזיים, מספק להם איזושהי תחושת שייכות לארגון ותחושת סיפוק על כך שהמנהלים במוסד שבו הם עובדים חשבו עליהם וטרחו על מנת לארגן להם איזושהי מתנה מיוחדת דוגמת חבילות שי לעובדים.
חבילות מעין אלו יכולות להכיל הרבה מאוד מוצרים ופריטים, בהתאם לתקציב הקיים ובהתאם לסוג המפעל או הארגון. ישנם מעסיקים שבוחרים חבילות שי לעובדים ובהן דברי מתיקה שונים, מתוקים ומלוחים. ישנם כאלו המבכרים מוצר איכותי יותר, המכיל בקבוק יין, דבש או קונפיטורה מובחרת וישנן גם חבילות שי לעובדים למוסדות שאינן מכילות כלל מאכלים או דברי מתיקה אלא מוצר צריכה כלשהו דוגמת מגבות מטבח, מצעים או כלי בישול.
בשנים האחרונות מעדיפים עובדים רבים, וגם מעסיקים רבים, להישען על תלושי קנייה כפיתרון נוח, קל ויעיל, כזה המאפשר לרכוש מוצרים לחג בעלויות נמוכות יותר, לבחור מתי והיכן לרכוש אותם ובכלל להתנהל באופן עצמאי באשר לניצול המתנה. החיסרון המרכזי של חבילות שי לעובדים הוא העובדה כי לעובד אין את החירות לבחור האם זהו שי המתאים לו, לביתו או לצרכיו, והמעביד בעצם מחייב את עובדיו לקבל דבר ללא אפשרות תמרון. רבים מהמעסיקים במשק פונים לפיתרון ביניים שהוא מתן אפשרות לעובדים לבחור בין כמה אלטרנטיבות שונות, מבעוד מועד, וכך לספק לכל עובד ולכל עובדת את השי הרצוי ביותר עבורם ולמצות את רוח הנתינה ואת רוח החג בקרב כל דרגי העסק או הארגון.
כמעסיקים המבקשים לרכוש חבילות שי לעובדים, מומלץ להתנהל בצורה צרכנית נבונה ולבצע סקר שוק ובדיקת עלויות ומחירים מוקדמת, כך שאפשר יהיה לקבל הצעות אטרקטיביות יותר, מבחינת כמות ומבחינת עלות, וטובות יותר 

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה