עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
מאמרים וכתבות |

וילונות לאמבטיה - פסיכו מי שלא משתמש

וילונות לאמבטיה - פסיכו מי שלא משתמש

וילונות לאמבטיה -  פסיכו מי שלא משתמש
בסרט הקלאסי של אלפרד היצ'קוק "פסיכו" משנת 1960 אי אפשר שלא לשכוח את אחת הסצנות המפורסמות ביותר בתולדות הקולנוע מאז ולעולם שבה ג'נט לי מתקלחת לה ומעבר לוילון האמבטיה רואים יד מונפת עם סכין ודם ניגר לביוב. גם בסרט הזה, כמו גם בסרטי אימה ומותחנים רבים, יש חשיבות רבה לאותם וילונות לאמבטיה שתפקידם מסתכם לא רק במניעת זליגת מים החוצה, אל עבר רצפות החדר והצפתו, אלא גם כמחסום פיזי בין המאיים למאוים, נקודת תורפה שבה הקורבן חסר אונים ואינו יכול לראות או לצפות את מה שמעבר לוילון.
גם בחיים "האמיתיים" שלנו יש שימושים רבים לוילונות לאמבטיה והם משמשים גם כפריטי נוי ועיצוב בחדרי אמבטיה ומקלחות וגם כעזר פונקציונאלי ושימושי מאוד מפני בריחת מים, כאמור, אך גם כאשר זקוקים לדבר מה כמו מגבת, חלוק או בגדים תחתונים ומעוניינים שמישהו ייכנס ויביא מבלי להיחשף במערומינו בפניו או בפניה.
היום וילונות לאמבטיה עשויים מחומרים מונעי עובש ופטריות, דבר שבעבר הלא רחוק גרם לכך שהשימוש בהם היה קצר וזמני וצריך היה להחליף אותם בתכיפות על מנת לא לפגוע בבריאות המתקלחים והשוהים בחדר המקלחת. הם מגיעים בשלל צורות, צבעים וגוונים ונחשבים לפריט דקורטיבי המשמש חלק מטכניקות של עיצוב פנים הבית ושל חדר האמבטיה.
לכל סוג וילונות לאמבטיה יש ייחודיות ואופי משלו וכך רבים מבקשים לעצמם וילונות המתאימים לאופי שלהם וכך ניתן למצוא חדרי אמבטיה עם וילונות מצועצעים וצבעוניים לצד חדרי אמבטיה עם וילונות לאמבטיה שהם לבנים, צחים ונקיים למשעי, וילונות עם כיתובים לצד וילונות עם ציורים ודמויות קומיקס וכן הלאה, כיד הדמיון הטובה על יצרני וילונות לאמבטיה.
באופן מעשי ופרקטי, חשוב לבחור וילונות לאמבטיה שיהיו ארוכים ויגיעו מהנקודה העליונה של המתלה עד, לפחות, לחלק התחתון של האמבטיה או יכסו את כל המקלחון מכל צדדיו וזאת על מנת למנוע בריחת המים החוצה והצפת החדר לחלוטין, דבר שיכול להרוס ולשבש גם מקלחת חמה, מרעננת ומרגיעה.

מרכז ההזמנות שלנו
טל: 08-9391007
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | דרך רמלה תל אביב, מחסן לוגיסטי צריפין, ביתן 111 | טלפון: 08-9391007 | טלפון נוסף: 050-3703650
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....