עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
עקוב אחרינו רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
רומנטקס טקסטיל
0
האתר בשיפוצים ולא ניתן לבצע רכישות בשלב זה
מאמרים וכתבות |

בחירת וילון לאמבטיה

בחירת וילון לאמבטיה

חדר האמבטיה הינו המקום הראשון אליו אנו נכנסים מדי בוקר, ובו גם מסיימים את היום לפני השינה, מה שהופך אותו  לאחד המקומות האינטימיים ביותר בכל דירה. לפיכך חשוב לעצב אותו בטעם אישי ולהפוך אותו לייחודי למען שיפור ההרגשה היומיומית. מאז ומתמיד הוא נחשב למקום של שלווה ופינוק ובמהלך הזמן רכש מעמד אוטונומי ונבדל מזה של חדר השינה. האקלים הישראלי מגביר את חשיבותה של הרחצה באמבטיה, בעיקר בימי הקיץ, ותורם רבות למשקלו של חדר זה בסדר היום שלנו.

מקום חשוב בבית

וילונות לאמבטיה תופסים מקום חשוב בעיצוב החדר וניתנים לרכישה במגוון בדים וצבעים. הווילונות ממלאים תפקיד חשוב לא רק מבחינת סגנון חדר האמבטיה, אלא גם ביצירת אינטימיות ומניעת אפשרות הצצה מצידם של אנשים שאינם נמנים עם דייר הבית כגון אורחים וגם הפרדה בין הילדים והמבוגרים בבית.   בנוסף, וילונות אמבטיה אינם מחייבים קידוחים בקירות אלא ניתנים לתלייה באמצעות מוט וילון וטבעות שמורכבות עליו. תפקיד חשוב נוסף הוא מניעת הרטבת הרצפה.

מה חשוב להביא בחשבון בעת הבחירה

בבואנו לבחור וילונות לאמבטיה יש להביא בחשבון את הצורה הגיאומטרית המתאימה לאמבטיה שלנו (פינתית, מלבנית, מקלחון או ג'קוזי, למשל) וכן את איכות הבד. פרמטר מרכזי הוא מניעת הצטברות עובש ופטריות המהווים סכנה בריאותית, ולכן חשוב להקפיד לבדוק שהחומרים המרכיבים את הווילונות יהיו כאלה שאינם סופגים מים וכן כביסים בקלות. החומרים יהיו טבעיים או סינתטיים כמו פוליאסטר (בד שאינו סופג מים)

אילו סוגי וילונות ניתן למצוא

 וילונות לאמבטיה מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: פלסטיק ובד. בשונה מוילונות בד, וילונות פלסטיק נחשבים קלים לניקוי,  אבל וילונות הבד יוקרתיים יותר ותורמים לייחודיות חדר האמבטיה. שני סוגי הווילונות כוללים וילונות הכוללים צבע אחד,וכן  ווילונות מעוצבים הכוללים צורות גיאומטריות  או הדפסי תמונות ידועות. המתעניינים בווילונות "אמנותיים" במיוחד יוכלו למצוא את מבוקשם בווילונות עם הדפסים אמנותיים, קריקטורות צילומים ואמרות כנף. אלה הופכים את הווילון ליצירת אמנות בפני עצמה, מעבר להיותו אביזר בחדר האמבטיה, והופכים את ההתבוננות בו לסוג של דיאלוג פנימי יומיומי בשעת הרחצה. 

מרכז ההזמנות שלנו
ניתן לשלוח הודעה בווטסאפ 24/7 בכל עניין ונחזור בהקדם
ניתן להתקשר בשעות פעילות החנות 10:00 עד 17:00 בימים א' עד ה' (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
צרו קשר
מסכימ/ה לקבלת מידע במייל
© רומנטקס בע"מ | מחסן לוגיסטי באר טוביה (אזור התעשיה), רחוב האסיף 1 08-6565758
עיצוב מוני בלך peacha creative
תפנית בניית אתרים
התווסף לסל
להמשך קניות »
 
הפעולה בביצוע ...
בקשתך בביצוע....
לקוחות יקרים
בעקבות המעבר למרלוג חדש אנו צופים בעיות ועיכובים באספקת מוצרים מתנצלים מראש ומבקשים את הבנתכם.
תודה, חברת רומנטקס.
סגירה